Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Maşallah size, harikasınız valla 😍😍 gerçekten büyük şans, ne güzel birbirinizin kıymetini bilin 🥰🥰 ama anladığım kadarıyla epey iyi biliyorsunuz bu ara zaten 🤣🤣🤭🤭

Canım bugün bence. 3 aydır kullanıyorum da ben bu testleri daha tam anlayamadım galiba değerlendirmem gereken günler konusunda emin olamıyorum. Bir bilen anlatsın bana 🙈
kuzu test bugün silikleştiyse bugün çatlama asıl önemli gün bugün şuan yumurtan tüpe salındı sperm bekliyo demek bu

Maşallah size, harikasınız valla 😍😍 gerçekten büyük şans, ne güzel birbirinizin kıymetini bilin 🥰🥰 ama anladığım kadarıyla epey iyi biliyorsunuz bu ara zaten 🤣🤣🤭🤭

Canım bugün bence. 3 aydır kullanıyorum da ben bu testleri daha tam anlayamadım galiba değerlendirmem gereken günler konusunda emin olamıyorum. Bir bilen anlatsın bana 🙈
Sizin kadar olmasa da şanslıyım çok şükür. Sizler erken yaşta bulmuşsunuz birbirinizi vaktiniz çok tabii 😍🥰 Sağlıklı huzurlu mutlu uzun ömrünüz olsun 🙏🧿

Kızlar benim biraz desteğe ihtiyacım bugün doktordan geliyoruz Spermiogram istedi lakin bu işlem şuanki pandemi ortamı nasıl olacak, detay da verilmedi ? Şuan kafamızda binlerce soru var Özel hastane olmasına rağmen de birkaç hafta sonraya attı. Aranızda bununla ilgili bilgisi olan var mı? Yaptıran var mı ? Birazcık bilgilendirebilecek olan 🙏🙏 insan başına gelmeyince bu tarz şeylerin ne olduğunu bilmiyormuş 1 aydır öğrenmediğimiz şey kalmadı

Sizin kadar olmasa da şanslıyım çok şükür. Sizler erken yaşta bulmuşsunuz birbirinizi vaktiniz çok tabii 😍🥰 Sağlıklı huzurlu mutlu uzun ömrünüz olsun 🙏🧿
Biz üniversitede bulduk aslında 9 yıldır birlikteyiz 🙈 hepimizin olsun inşallah çoğu kişi ruh eşini bulamıyor bunun erkeni geçi yok bir ömür birlikte yaşlanın inşallah 🥰

kuzum adetten önce iğneye başlamıyolar ya maalesef ben anlamadımki bu durumu adetten sonra gel diyo doktor . coraspini içmeye devam
Benimkisi gebeliği öğrenir öğrenmez başlayacağız dedi ama herkesin durumu farklıdır belki sana bu kadar erken gerekmiyordur canım, insallah bebeğin seninledir ya 💞 Bence gunasiri takip et kan vererek yine de

Kızlar benim biraz desteğe ihtiyacım bugün doktordan geliyoruz Spermiogram istedi lakin bu işlem şuanki pandemi ortamı nasıl olacak, detay da verilmedi ? Şuan kafamızda binlerce soru var Özel hastane olmasına rağmen de birkaç hafta sonraya attı. Aranızda bununla ilgili bilgisi olan var mı? Yaptıran var mı ? Birazcık bilgilendirebilecek olan 🙏🙏 insan başına gelmeyince bu tarz şeylerin ne olduğunu bilmiyormuş 1 aydır öğrenmediğimiz şey kalmadı
benim eşim de verecek aynı testi ama biz kendimiz yaptırmak istedik yani doktor istemedi..
hastane araştırdık çalıştığı yere yakın bir özel hastane var biraz da sakin bir yer orada karar verdik
hafta içi mesai saatlerinde yapıyorlar öyle günler sonrasına da randevu vermiyorlar istediği her an yaptırabilir yani
Ama testin içeriği ile ilgili çok bilgim yok ilk kez yaptıracağız :KK16:

Kızlar bugün ne duydum biliyor musunuz folik asit fazla kullanım da ileri de hiperaktiviteye yol açabilirmiş ve ben denemeye başladım başlayalı kullanıyorum🥺 bugün korktum bıraktım. Perşembe doktora gideceğim kontrole o zaman tekrardan soracağım. Ara vermem gerekiyormuş yani 3 ay kullanım sonrasında gebelik olmazsa biraz bırakmam gerekiyormuş ve yeni duydum. Ben de ne olur ne olmaz diye ha bu ay olur ha olacak derken hep kullanmıştım.. inşallah bi zararını görmem.. aklınız da bulunsun doktorunuza danışın bu konuyu sizlerde
E bende kulalnıyorum bilmem kaç aydır hemde. Bu konuyu ben doktoruma sordum. Ara vermelimiyim diye. GErek yok dedi çocukların hiperaktif olabildiğini söyledi ama vitaminin zararı size yok dedi. Zaten vücutta biriken bri vitamin değil günlük atılyıor dedi. folik aist için

X