Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
İnşallah canım dün çok net pikti ben önceki günü değerlendirmiş oldum dün kaçtı ya ona takıldım sabahtan beri olacağı varsa o da olur tabi de işte göz göre göre kaçırmış gibi hissettim bir gün önceki spermler tutmuştur inşallah ya da bugün hala yumurtam canlıysa bugün de tutar belki

Ya neler yaşamışsın, ama cok takdir ettim senı, yine yeniden olayını gerçekten en güzel yasayansın.. Hayat devam ediyor pozitiflıgın buram buram yayılıyor bize de
Canım benim böyle olmasam çöküp kalsam sadece kendimi değil eşimi ailemi de üzerim. Hayat kısa. Ne dertler var insanlarda. Çok şükür bu günüme. Beni seven saygı duyan hep arkamda duran bir ailem ve çok tatlı çatlak bi kocam var Demin aradı. Diyaloğumuz şu
K: Aşkım iyi misin napıyosun?
B: İyiyim aşkım. Kasık ağrım var dinleniyorum.
K: Yımığta mı geliyo yoksa?
B: Olabilir
K: Kombiciler geldi mi?
B: Evet taktılar.
K: Oley sıcak suyumuz var!

Şimdi gel de bu adam gibi bi şans yakalamışken pozitif olma

Harikasınız ya

Kuzu benim eşim konusunda Allaha şükür çok şanslıyım. Kendisi mühendis zaten işi işte bırakıyor. Ama benim işime hep saygı duydu hiç bir gün laf etmedi. Biz benim başım bilgisayar ve makalelere gömülü balayı yaptık döndük gık demedi. Hatta çok yoğun olduğumda çok birikmişse makakelerimi okur çevirir falan Boşuna "eş" dememişler. Birbirimizin 3.eli ayağı oluyoruz

iyi de senin bugün çatlama değil mi ?

Allah mutluluğunuzu daim etsin ve size minnak meyveler versin inşallah

Ben güvenliğim virüsten dolayı iş bulamıyorum evde oturmaktan kafayı yedim ya .biraz kafam dagılırsa işim olsa takmicam bu hamilelik konusunu,evde nasıl oyalanacagımı bilmiyorum temzlik ev işide biyere kadar

Çatlamaya gelene dek 5 gün öncesi bile tutarmış kuzu. Davşanlığa devam

Ben güvenliğim virüsten dolayı iş bulamıyorum evde oturmaktan kafayı yedim ya .biraz kafam dagılırsa işim olsa takmicam bu hamilelik konusunu,evde nasıl oyalanacagımı bilmiyorum temzlik ev işide biyere kadar
Haklısın canım. Allah sabır versin. Bu ortam çok kişiye aynı sorunu yarattı. Ben de sürekli evdeyim. Örgü örmeyi öğrendim

Maşallah size, harikasınız valla gerçekten büyük şans, ne güzel birbirinizin kıymetini bilin ama anladığım kadarıyla epey iyi biliyorsunuz bu ara zaten
iyi de senin bugün çatlama değil mi ?
Canım bugün bence. 3 aydır kullanıyorum da ben bu testleri daha tam anlayamadım galiba değerlendirmem gereken günler konusunda emin olamıyorum. Bir bilen anlatsın bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…