Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Batımız aynı bugün bi kaç belirtim var dedim kesin hamileyim sonra geri hiç belirtim yok değilim dedim moralim bozuldu kendi kendime düşünmekten kafayı yicem :KK49:
Vallahi bende bi hamileyim diyorum bi değilim diyorum 🙈 İnşallah 5 gün sonra güZel haberlerimizi alırız kuzum . Bat günümü test yapmayı düşünüyosun

Merhaba arkadaşlar , herkese hayırlı haberler alacağı günler dilerim 🙏🏻
benim de olursa ikinci evladım olacak. Bat 26 eylül heyecanla bekliyorum. Dün ovulasyon yaptm ikiside eşit çıktı. Ne anlama geliyo onu da bilmiyorum ama yapmış bulundum

Merhaba arkadaşlar , herkese hayırlı haberler alacağı günler dilerim 🙏🏻
benim de olursa ikinci evladım olacak. Bat 26 eylül heyecanla bekliyorum. Dün ovulasyon yaptm ikiside eşit çıktı. Ne anlama geliyo onu da bilmiyorum ama yapmış bulundum
İkiside eşitse ya da t daha koyuysa pik demek.. değerlendirmelisin bu bi kaç günü

Yok kuzum ya belim ara ara ağrıyo onun dışında öyle gözle görülür bi belirtim yok ben gebeliklerimi anlayamıyorum maalesef sende var mı belirti
Benimde belim agrıyo bide iştahım acıldı ama normalde adet dönemlerimde de bazen iştahım acılıyo bilemiyorum ondan

Anlamadıgım bir sey kızlar bata 5 gün kaldı yumurtlama olur mu? Ben rahatsz oldugum için değerlendiremedik son bir haftayı
Anlamadıgım bir sey kızlar bata 5 gün kaldı yumurtlama olur mu? Ben rahatsz oldugum için değerlendiremedik son bir haftayı hayırlısı bakalım🙏🏻
onu tam bilemedim ama lh dalgalanmasımı oldu acaba🤔 bence testi yarın da tekrarla bi de gebelik testi yap istersen...

Kizlar testlerim

Eklentiler

• 20200922_214033.jpg
    20200922_214033.jpg
    64,7 KB · Görüntüleme: 33
Kızlar bugün ne duydum biliyor musunuz folik asit fazla kullanım da ileri de hiperaktiviteye yol açabilirmiş ve ben denemeye başladım başlayalı kullanıyorum🥺 bugün korktum bıraktım. Perşembe doktora gideceğim kontrole o zaman tekrardan soracağım. Ara vermem gerekiyormuş yani 3 ay kullanım sonrasında gebelik olmazsa biraz bırakmam gerekiyormuş ve yeni duydum. Ben de ne olur ne olmaz diye ha bu ay olur ha olacak derken hep kullanmıştım.. inşallah bi zararını görmem.. aklınız da bulunsun doktorunuza danışın bu konuyu sizlerde

X