Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Hadi bakalım inşallah bir an önce düzene girer senin de kervana katılırsın 🥰 ben gün saymaya başlarım artık 🙈 sen ovulasyon testi yapıyor musun? Doktor bir sonraki adetten sonra denemeye başlayın demişti değil mi düşükten sonra 😔 bir an önce dönsün düzene canım sağlıkla al kucağına inşallah 🤗
Bekliyorum ben de. Bu arada vitamin takviyesi alıyorum. Adetim başladıktan sonra doktora gidicez, birkaç test vereceğini söyledi. Ondan sonra ne yapacağımıza karar vericez.

Canım benim de bilgim yok ama sıkıntı olacak bi durum olsa doktorun sana illaki söylerdi iğne dışında ilişkiye girmek yasak vs diye sanmıyorum ben sorun olacağını canım
Bencede öyle ama işte yinede aklıma birsürü soru geliyor.

selammmm kızlar ben de geldim :) topik topik geziyorum :) bu topik uğurlu gelsin hepimize :KK54: benimde bat 27.09.2020 5 gün kaldı meraktan çatlıyorum . ovülasyon takibi yapıp yapıp duruyorum her ay . hiç birrr belirtim yok belim ağrıyor bol bol umudu 5 günden sonra kesmem inşallah
Batımız aynı bugün bi kaç belirtim var dedim kesin hamileyim sonra geri hiç belirtim yok değilim dedim moralim bozuldu kendi kendime düşünmekten kafayı yicem :KK49:

Bekliyorum ben de. Bu arada vitamin takviyesi alıyorum. Adetim başladıktan sonra doktora gidicez, birkaç test vereceğini söyledi. Ondan sonra ne yapacağımıza karar vericez.
Vitamin ne alıorsun canım? Ben çok sağlıklı de beslenmediğim için almalı mıyım acaba 🙄 aynen bir an önce gelse de yeni dönem başlasa 🤗
Bişi derdim ama banlanmak istemem 😆
Ay ne oldu neresi kötü sinirler niye hopluyor güvenilen dağlar nereleri bdv nedir ben hiç bir şey anlamadım kızlar noluyor 😱 minseo minseo Canikox Canikox

X