Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Ben yaşadim klomen kullanirken once 2yumurta olustu catladi 1hafta snra asiri kasik agrisiyla doktora gittim tekrar bi yumurta olusmus o da catladi ama maalesef gebelk olmadi
farklı zamanlarda büyümesi mümkünmüş, ben iki yumurta olursa ikisi aynı anda büyümek zorunda diye biliyordum

farklı zamanlarda büyümesi mümkünmüş, ben iki yumurta olursa ikisi aynı anda büyümek zorunda diye biliyordum
Yok canm dedigin gibi olabiliyor 2yumurtamin bile catlamasinin arasinda 1gun vardi benim ama keske ise de yarasaydi😔

Yok canm dedigin gibi olabiliyor 2yumurtamin bile catlamasinin arasinda 1gun vardi benim ama keske ise de yarasaydi😔
vücudumuz çok enteresan benim de aylardır uyuyan büyümeyen yumurtalar atağa kalktı sanırım :KK51: bi kere mi oldun canım klomen tedavisini ?

DÜn ve bugün adet sancısı oldu ama dha olmadım test yaptım negatif beklyorm 2 gün var

Pik oldu olacak yok bugun yok yarin diye diye ben bayadir değerlendiriyorum, şaka gibi ya 🤦‍♀️ ne yapsam bugunu atlasam mı 😑 Delireceğim ya

Çekmedim canım bekleyince rengi çok atıyor bu testlerin ondan çekmedim tazeyken tek tek çektim. Testler bozuk olabilir mi bozulmus olabilir mi. Geçen ay böyle bir şey olmadı 😭
Aynısını yasadım bende ctesi pike yakındı pik öncesi değerlendireyim dedim dün pikti değerlendirdim bugün gene pik hala catlamamıs ama bugünü es gecicem artık

vücudumuz çok enteresan benim de aylardır uyuyan büyümeyen yumurtalar atağa kalktı sanırım :KK51: bi kere mi oldun canım klomen tedavisini ?
Araliklarla 5-6kere canim sonuncuyu agustosta kullandm o zamanda adet olunca hsg cekildim tedaviyi biraktim

baya da kullanmışsın canım doktor aşılama falan önermedi mi ?
Canm aslnda şoyle oldu ilk klomeni 2019da kullandm snra biraktm gitmedim olmaynca diger ikisini ocak subatta sonra 3unude mays haziran agustosta kullandim her sefernde 2-3yumurta oldu catladi ama gebelk olmadi son 3klomen tedavmi baska doktorda oldum olmaynca asilama da istemedim tedaviyi birakmak istiyorum dedim hsg de cekldm temz amhda 5 ckti doktorda herseyn iyi dinlen dedi gitmicem cunku psikolojik olarakta yoruldum maalesef..

Canm aslnda şoyle oldu ilk klomeni 2019da kullandm snra biraktm gitmedim olmaynca diger ikisini ocak subatta sonra 3unude mays haziran agustosta kullandim her sefernde 2-3yumurta oldu catladi ama gebelk olmadi son 3klomen tedavmi baska doktorda oldum olmaynca asilama da istemedim tedaviyi birakmak istiyorum dedim hsg de cekldm temz amhda 5 ckti doktorda herseyn iyi dinlen dedi gitmicem cunku psikolojik olarakta yoruldum maalesef..
zor süreçler kuzu haklısın allah yardımcın olsun...

zor süreçler kuzu haklısın allah yardımcın olsun...
Aminn hepimizin inşallah🤲elimden geleni yaptigimi dusunuyorum en sonunda demek ki daha zamani gelmemiş zamana birakicam dedim cunku hersey iyiyken olmuyorsa Allaha birakmak en dogrusu geldi🤲

Kizlar efet gunum yarin az once test yaptim hemen cikti varmi ya saskinim elim ayagim titriyo inanamiyorum

Eklentiler

• IMG-20201012-WA0043.jpeg
    IMG-20201012-WA0043.jpeg
    19,5 KB · Görüntüleme: 40
U Uzaygemisi35 görüştüm şimdi insülin direncin normale düşmüş dedi :halay:antikorlarım henüz çıkmadığı için tiroid ilacına devam edip etmiyeceğim kesin değil ona göre belli olacakmış o testte salı çarşamba çıkmış olur sanırım,B12 İçin ilaç yazdı benexol dedi sanırım kodunu atacak birazdan bir de D Vit e devlet 3 aydan önce müsade etmiyormuş bakılmasına damlana devam et dedi
Harika canım süper haber bu 🥳🥳 en zorunu atlatmışsın bence, insülin direncini ilaçsız vs geçirdin bravo hem de kısa sürede. Bundan sonra inşallah güzel haberler ardı arkası kesilmeden gelir. Çok sevindim valla gözün aydın. Tabi bu iki üç ay bu ay ne yaptıysan aynen devam et bence, dediğin gibi yaşam tarzı olarak sürdürmek lazım.
Kizlar efet gunum yarin az once test yaptim hemen cikti varmi ya saskinim elim ayagim titriyo inanamiyorum
Gebelik testi bu ovulasyon değil dimi? Eğer gebelik testiyse oldukça belirgin çıkmış. Hayırlı olsun son adet gününüz ne zamandı?

Harika canım süper haber bu 🥳🥳 en zorunu atlatmışsın bence, insülin direncini ilaçsız vs geçirdin bravo hem de kısa sürede. Bundan sonra inşallah güzel haberler ardı arkası kesilmeden gelir. Çok sevindim valla gözün aydın. Tabi bu iki üç ay bu ay ne yaptıysan aynen devam et bence, dediğin gibi yaşam tarzı olarak sürdürmek lazım.

Gebelik testi bu ovulasyon değil dimi? Eğer gebelik testiyse oldukça belirgin çıkmış. Hayırlı olsun son adet gününüz ne zamandı?
Gebelik testi cnm hic bu zmaana kadar ovulasyon testi yapmadim adetim yarin az once yaptim testi

X