Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kızlar günaydın; hamile olan, regl olan, geciken, tarihi belli olan var mı ?

@Blacklight 10.10.20201 YIL
eczhnm eczhnm 10.10.20202,5 YIL
fiona13 fiona13 10.10.20202 YIL
T Ttn 10.10.20203 AY
eylulyorgunu eylulyorgunu 10.10.20202 AY
C Ckolataaskm 10.10.20202 AY
@venushatun28 10.10.202010 AY
ndeniz38 ndeniz38 11.10.20201 AY
G Germanteacher 11.10.20205 AY
@Manukabal 11.10.20204 YIL
@goldies1611.10.20201 AY
Kocasininprensesi93 Kocasininprensesi93 11.10.20202,5 YIL
@merve_1 12.10.20206 AY
@minnikMucize12.10.20203 AY
Canım ben adet olmadım kan verdim o da 96 çıktı galiba hamileyim korktuğundan daha bekliyorum bu haftada geçsin diye

Ben 29 yaşındayım yanlış hatırlamıyorsam 1.38 çıkmıştı. Tabi ki azaldığını gösteriyor rezervlerin ama doktor 1in altı genelde sıkıntı demişti. Ama yaşı 20li bir şeyse belki o değer Kocasininprensesi93 Kocasininprensesi93 yaşına göre düşük mü kaçıyor acaba 🤔
Düşük demişti gittiğim her doktor canım. Yaşına göre yumurtaların az denmişti tabi çok üzülmüştüm. 29 a geldiğimde 1,38 in altına inerim kesin belki de inmişimtir tüp bebek tedavisi de gördüm

Hayırlı olsun canım, bebekmi bebeklerin mi olacak 2 haftaya kesin belli olur ❤
Allahım sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏
Ve olmayan bekleyen bizlerede nasip etsin inşallah🙏
Teşekkür ederim canımm aminn Rabbim en kısa zamanda size de nasip edee inşallah♥️3 haftası var demişti hemşire ultrason için orda belli olacak inşallah ikiz gebelik mi tek gebelik mi☺️☺️

Herkese merhaba arkadaşlar. Daha önce kimyasal gebelik geçirdiğim için hâlâ kan vermedim 2 gün arayla evde test yapıyorum perşembe gününe kadar bişey olmazsa inşallah kan vermeye gideceğim. İlk test çatlamanın 11. Günü ikinci test 13. Günü yaptım. Nasıl sizce koyulaşma iyi mi?
koyulaşma olmuş canım kanda daha kesin belli olur tabi, hadi güzel haberlerle gelin bize Hirasarem Hirasarem ile. ekim bereketli başladı maşallah:dua:

Herkese merhaba arkadaşlar. Daha önce kimyasal gebelik geçirdiğim için hâlâ kan vermedim 2 gün arayla evde test yapıyorum perşembe gününe kadar bişey olmazsa inşallah kan vermeye gideceğim. İlk test çatlamanın 11. Günü ikinci test 13. Günü yaptım. Nasıl sizce koyulaşma iyi mi?
bence gayet iyi :)

@Canikox bu arada bi şey okudum, önceki yumurtlamadan uyarılan büyümeye başlayan yumurta varsa 1 den fazla mesela ama başka bi yumurta büyüyüp çatlayıp regl olduysan diğeri regl dönemi içinde gelişmeye devam ediyormuş regl bitimi hamile kalanlar da böyle kalıyormuş
EE peki bi daha daha yumurtlama olabilir mi? Yani o ay içinde iki kez yumurtlama görülür mü?

27 bana da yaşına göre çok düşük dediler tüp bebek doktorum alttan muayene ettiğinde çok az acil tüp bebek demişti iyiki de yaptırmışım♥
Şaşırdım canım evet zaten amh tek başına değerlendirilmiyor aslında muhtemelen senin muayene bulgularına göre de öyle düşünmüştür. Sevindim neyse ki ilk denemede tutmuş 😊 bundan sonra öyle su gibi geçsin sürecin inşallah.
Düşük demişti gittiğim her doktor canım. Yaşına göre yumurtaların az denmişti tabi çok üzülmüştüm. 29 a geldiğimde 1,38 in altına inerim kesin belki de inmişimtir tüp bebek tedavisi de gördüm
Ben şaşırdım açıkçası ilk okuduğumda , aramızda pek yaş yok hemen o kdar düşer mi bir iki yılda bilmiyorum. Ben de gözden bir şey kaçsın istemiyorum senin doktorun hiç vakit kaybetmemiş iyi de yapmış. Hayırlısı olsun bakalım ben şu an tüp bebeğe çok sıcak bakmıyorum ama aylarca uğraşıp yıpranıp vakit kaybetmek de istemiyorum. Bakalım zaman ne gösterecek.

Şaşırdım canım evet zaten amh tek başına değerlendirilmiyor aslında muhtemelen senin muayene bulgularına göre de öyle düşünmüştür. Sevindim neyse ki ilk denemede tutmuş 😊 bundan sonra öyle su gibi geçsin sürecin inşallah.

Ben şaşırdım açıkçası ilk okuduğumda , aramızda pek yaş yok hemen o kdar düşer mi bir iki yılda bilmiyorum. Ben de gözden bir şey kaçsın istemiyorum senin doktorun hiç vakit kaybetmemiş iyi de yapmış. Hayırlısı olsun bakalım ben şu an tüp bebeğe çok sıcak bakmıyorum ama aylarca uğraşıp yıpranıp vakit kaybetmek de istemiyorum. Bakalım zaman ne gösterecek.
Yaa inşallah çabucak geçsin bu günler canımm🥰çok şükür. Evet canım 2 sene var inşallah çok azalmamıştır da erkenden menopoza girmeyiz😔tüp bebek de zor bi süreç canım çok vakit kaybetmeden karar verip biryerden başlarsan iyi olur♥️Hayırlısı olsun inşallah

Yaa inşallah çabucak geçsin bu günler canımm🥰çok şükür. Evet canım 2 sene var inşallah çok azalmamıştır da erkenden menopoza girmeyiz😔tüp bebek de zor bi süreç canım çok vakit kaybetmeden karar verip biryerden başlarsan iyi olur♥Hayırlısı olsun inşallah
Teşekkürler canım bakalım bir dahaki ay gebelik olmazsa çağırmıştı doktor zaten. Ona göre bir planlama yapacağız 😊

Ben zaten testlerde yumurtlama denecek koyuluk görmüyordum aylardır şimdi en azından görüyorum açıkçası 5 gün önce 5 gün sonra çok takacak noktada değilim, eczhnm eczhnm biliyor testlerimi pik mi bu değil mi diye günlerce kafa patlattık testlere. 🤦🏻‍♀️ kullandığım ilk bitkisel ürün bundan önce hiç bişey içmedim 6 ay, bitki çayı bile. Macunun faydasını hissettim ben prolaktinimin ilaçsız düşmesi bile benim için yetti arttı. 4 aydır Regl öncesi gelen kahverengi akıntım kesildi ve bu akıntı yumurtlama olmayınca progesteron yükseldiği için oluyormuş, yumurtlama ağrısı yaşadım ilk kez bunlar benim için hep olumlu sonuçlar oldu...
Aynen deli gibi olmuştuk öyle mi böyle mi diye düşünürken. Bugün yaptın mı tekrar

X