Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Lh dalgalanmasi olabilir, pik görmüş müydün? Ben bunu bile göremeden siliklesti benim test ya valla delireceğim ben çabaladıkça daha da kötüye gidiyor her şey :KK43: Her şeyi bırakacağım pes etmek üzereyim
Canım bende de bi koyu bi silik gitti aynı sekilde cok sinirim bpzuldu sonra bugün baktım tekrar koyulasıyor yarın ya da ptesi tam piki görürürm diye umut ediyorum bence sende pes etme teste devam et. Sagolsun minseo minseo beni sakinleştirdi onda da olmus o testlerinim fotoğrafını bana atmasa ben ovü testi yapmayı bırakcaktım :KK48:

Lh dalgalanmasi olabilir, pik görmüş müydün? Ben bunu bile göremeden siliklesti benim test ya valla delireceğim ben çabaladıkça daha da kötüye gidiyor her şey :KK43: Her şeyi bırakacağım pes etmek üzereyim
Cnm sürekli dalgalandi durdu zaten pik göremedim adetin 24 ya da 25. Gunundeyim ilk kez bu kadarı koyu gordum

Canım iyi düşün iyi olsun🙏🏻 Hakkında hayırlısı ama 39 gün olmasıda fazla normalde döngün kaç gün? En fazla normal olarak 35 günü alıyorlar
Evet canım haklısın yine de güzel düşünmek lazım yıpratmıcam kendimi, normalde 35 günde oluyordum şuan 39. Günüme girmiş bulunuyorum, keşke gerçekten hamile olsam da hiç olmasam 🤲🏻😌

Cnm sürekli dalgalandi durdu zaten pik göremedim adetin 24 ya da 25. Gunundeyim ilk kez bu kadarı koyu gordum
20. günündeyim ben de ben bu ay yumurtlamadim bence çok sinir oldum ya :KK43:
Canım bende de bi koyu bi silik gitti aynı sekilde cok sinirim bpzuldu sonra bugün baktım tekrar koyulasıyor yarın ya da ptesi tam piki görürürm diye umut ediyorum bence sende pes etme teste devam et. Sagolsun minseo minseo beni sakinleştirdi onda da olmus o testlerinim fotoğrafını bana atmasa ben ovü testi yapmayı bırakcaktım :KK48:
Canim ben 20. gundeyim adetlerim duzenli oluyor daha ne zaman yumurtlayacagim ki valla cok sinir oldum bu ay noldu boyle anlamadim...oooffffff

Kizlar ya ben anlamadım şimdi bu ovu testleri kafamı karıştırdı 25. Günde yumurtlama olması mümkün mü yani ben böyle geç yumurtlayan var mi ya da geç olan yumurtlama sağlıklı olabilir mi bu arada adet döndüm düzensiz son 4 ayda en erken 35 en geç 47 günde adet gördüm

Yok cnm şuan yüksek değil hipotroid hastasıyım ama ilaç kullanıyorum şuan 0.6
Benim doktor tiroid de insülin direncini etkiler dedi canım eğer ilaç kullanıyorsan dozunu artırmasını iste doktordan ilaç ve diyete rağmen düşmüyosa bi yerde bi sıkıntı var demek bence

20. günündeyim ben de ben bu ay yumurtlamadim bence çok sinir oldum ya :KK43:

Canim ben 20. gundeyim adetlerim duzenli oluyor daha ne zaman yumurtlayacagim ki valla cok sinir oldum bu ay noldu boyle anlamadim...oooffffff
Canım hatırlarsan storycanda gec yumurtlamıstı aslan pencesi vs bişeyler içtiği için pişman oldu içtiğine falan sonra da o ay hamile kaldı. Belki seninde yumurtan gec olusuuyo ama en güzelinden bi yumırta geliyo olabilir :KK49:

Kizlar ya ben anlamadım şimdi bu ovu testleri kafamı karıştırdı 25. Günde yumurtlama olması mümkün mü yani ben böyle geç yumurtlayan var mi ya da geç olan yumurtlama sağlıklı olabilir mi bu arada adet döndüm düzensiz son 4 ayda en erken 35 en geç 47 günde adet gördüm
35.ve 47.güne göre yumurtlamaların 21.ve 33.günlerde olur. Beklenen adet tarihinden 14 gğn öncesidir. +-1 gün olabilir.

Canim bulasiktir camasirdir falan hersey amenna hali yikamak onu kaldirmak benim belim goturmuyor ve bu onu biliyor anliyor annesine ablalarina kiymadigi icin ben yaniyorum
Yapma. Mecbur değilsin. İstemediğin bir şeye seni zorlayamax onlara kiyamıyor sana kıyıyor 😒

35.ve 47.güne göre yumurtlamaların 21.ve 33.günlerde olur. Beklenen adet tarihinden 14 gğn öncesidir. +-1 gün olabilir.
Tmm cnm ben onu merak etmistim Sadece yani gec de olsa yumurtlama olabiliyor mu diye peki o zaman doktorlar neden sadece 21. Gun proteston değerine bakıyorlar ya gec yumurtluyorsam nasıl cikacak 21. Günde
Bu arada sen benim son attığımı gördün mü cnm ovu testinin fotosunu

Ben varım canım 25. Günde yunurtlama 26. Günde çatlama gördüm şuan 39. Günümdeyim hala adet olmadım, teste göre pikti ama bilmiyorum belki de hiç kaliteli değildi test öyle gösterdi

melinda- melinda- canım bence Ovülasyona devam et bak Cartedor Cartedor da bu ay erken yumurtladı belki geç büyücek yumurtan pes etme derim canım hala da pik göremezsen en azından eline bi veri olacak ve doktorunla konuşursun bu konuyu tüm takviyelere rağmen pik göremediğini ona göre bi tedavi uygular

melinda- melinda- ben doktora Ovülasyonda pik göremiyorum diyince direncini düşüreceksin tabi göremezsin direncini düşürmeden tedavi uygulasam bile olumlu sonuç alamayız demişti senin öyle bi problemin de yok hemen başlarsın zaman kaybetmeden ne yapman gerekiyorsa

X