Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Anladım cnm teşekkür ederim benimde kasiklarimda batma oluyo arada bide çok akinti var bugün öyle yaptım zaten testi normalde dün test yapmayı bırakmıştım artık bu saatten sonra olmaz yumurtlama diye su anda da testimi gördüysen tam pik değil ama ilk defa bu kadar koyu çıktı belki de bu testin en koyu hali böyledir
Benimde aynı böyle çıkmıştı canım bazı testlerde böyle çıkması mormal

Eklentiler

• IMG_20201010_180214.jpg
    IMG_20201010_180214.jpg
    94,7 KB · Görüntüleme: 31
Daha önce bu marka kullanmadım cnm labaquıck kullanmıştım ondan gördüm piki ama tutmadı. Şimdi neden böyle oldu anlamadım, yumurtlama döneminde göğüs hassasiyeti olurdu hele son 2 aydır yürürken bile acırdı ama bu ay hiç bişey yok
Ben laboquick kullanıyorum ilk defa bu ay göremedim :mad: Bu ay ben de o seffaf akintiyi görmedim, ama önceden de göremediğim oluyordu. Kasık ağrısı oldu çok fazla, yani test yapmasam yumurtladım diyecektim dün, ama pik yok :mad:

Çatladı demek ki kuzu elindeki testin top noktası o renk mi oluyor? Her markanın değişik çünkü
Daha tam siliklesmedi canim, hata bugun bile pik sayilir ama dune gore cok silik, pembe olan taraftaki cizgi kontrol cizgisi canim

Eklentiler

• IMG_20201010_180214.jpg
    IMG_20201010_180214.jpg
    94,7 KB · Görüntüleme: 37
Yukardaki ilk yaptigim, ortadaki dun canim en asadaki de bugun
Evet cnm seninki bariz pik t c den koyu olmuş benimki tam eşit değil o yüzden pik diyemeyiz:KK43: testin normal pik i nasil oluyor onu bilmiyorum laboquick marka benimkisi o markada pik nasil oluyor bilen var mi ikisi de ayni koyulukta mi olması gerekiyor yoksa t c den daha koyu mu olması gerekiyor

Ben laboquick kullanıyorum ilk defa bu ay göremedim :mad: Bu ay ben de o seffaf akintiyi görmedim, ama önceden de göremediğim oluyordu. Kasık ağrısı oldu çok fazla, yani test yapmasam yumurtladım diyecektim dün, ama pik yok :mad:
regl gününü beklicez artık cnm hayırlı bakalım 🙏🏻

Evet cnm seninki bariz pik t c den koyu olmuş benimki tam eşit değil o yüzden pik diyemeyiz:KK43: testin normal pik i nasil oluyor onu bilmiyorum laboquick marka benimkisi o markada pik nasil oluyor bilen var mi ikisi de ayni koyulukta mi olması gerekiyor yoksa t c den daha koyu mu olması gerekiyor
Ayni koyuluktada olsa pik sayiliyo galiba canim

Bugun biraz endiseli moddayim kizlar. Burda vakalar cok artti. Sanki biz hamile kaldigimizda sevinemicez bile endiseli olucaz cok

EVEt ama bence yoğun lh ı gösteriyor işte bazılarında çok koyu çıkarken bazıları aynı koyulukta çıkıyor özellikle pko olanlarda
Yogun lh kendi basina bisey demekte degil ki canim. Bu testleri sadece yumurtlama zamanini kestirip ona gore daha iyi degerlendirmek icin kullanmak lazim.
Mesela ben buyuk ihtimal kaliteli yumurtlamiyorim cunku fshim yuksek ama piklerim cok guzel cikiyo

X