Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kızlar tahlil sonuçlarım insülin direncim düşmüş mü ben mi yanlış hesaplıyorum? Tsh ım da düşmüş prolaktinim de düşmüş 🥰 açlık insülini 13 tü 1 ay önce Canikox Canikox eczhnm eczhnm Sohrab Sohrab fiona13 fiona13 U Uzaygemisi35

Eklentiler

• Screenshot_20201010_135102.jpg
    Screenshot_20201010_135102.jpg
    50 KB · Görüntüleme: 61
Eğer şüphelerin varsa ağır iş yapma canım ben şu an tedaviye başladım günlük ev işini bile günlere böldüm kendimi yormadan yavaş yavaş yapıyorum bi kaybı daha daha kaldıramam çünkü

Kendi evimin isi olsa zaten dedigin gibi yaparim kayinvalidemin evi olunca mecbur kaldim esimde yapmak zorunndaymisim gibi davrandi biliyor bel ve kasik agrisi cektigimi halbuki direk sanki hani ilik bir his gelir regl olursun ya oyle hissettim karnimin altina yumruk yemisim gibi oldu cok canim skldi agladim biraz

Kendi evimin isi olsa zaten dedigin gibi yaparim kayinvalidemin evi olunca mecbur kaldim esimde yapmak zorunndaymisim gibi davrandi biliyor bel ve kasik agrisi cektigimi halbuki direk sanki hani ilik bir his gelir regl olursun ya oyle hissettim karnimin altina yumruk yemisim gibi oldu cok canim skldi agladim biraz
Ahh bu eşler benim eşimde öyle canım annesi olunca sanki mecburum gibi davranıyor ama ben yapmıyorum sokaktan bulmadım ben canımı normal sağlıklı olsam neyse yaparım ama bu durumda olmaz önceleri çok tartıştık bu konuda ama şimdi oda hak veriyo

minseo minseo cnm baksana bunlar son 4 testim gider ayak yumurtlicam mi ne daha pik değil dimi

Eklentiler

• 20201010_135531.jpg
    20201010_135531.jpg
    102,3 KB · Görüntüleme: 60
  • 20201010_135214.jpg
    20201010_135214.jpg
    113,9 KB · Görüntüleme: 51
Ahh bu eşler benim eşimde öyle canım annesi olunca sanki mecburum gibi davranıyor ama ben yapmıyorum sokaktan bulmadım ben canımı normal sağlıklı olsam neyse yaparım ama bu durumda olmaz önceleri çok tartıştık bu konuda ama şimdi oda hak veriyo

Canim bulasiktir camasirdir falan hersey amenna hali yikamak onu kaldirmak benim belim goturmuyor ve bu onu biliyor anliyor annesine ablalarina kiymadigi icin ben yaniyorum

Canim bulasiktir camasirdir falan hersey amenna hali yikamak onu kaldirmak benim belim goturmuyor ve bu onu biliyor anliyor annesine ablalarina kiymadigi icin ben yaniyorum
[/QUOTE
Yok canım anlıyorum ben seni ben 8 sene kaynanamla oturdum daha yeni 3 aydır ayrı eve çıktık önceden sürekli yetersiz gibi davranırlardı şunu da yap bunu da yap hatta oğluma hamileyken doktor düşük riski var yat kalkma yerden bir iğne bile alma dedi kaynanam görümcelerim kimse kapımı çalıp nasılsın aç misin demediler eşimde her gün gelip benimle kavga ederdi çık şu yataktan diye ama ben aldırış etmedim yemekte yiyemiyorum zaten her şeyden kokudan midem bulanıyodu bir de stres eklendi 47 kiloydum hamile kaldığımda 1 ayda 5 kilo verdim 42 oldum eve doktorlar geliyo serum yapıyorlardı sürekli dinleme şu adete girim sonra de eşine biraz anlayış göstersin çok zor bişey sorunlu hamilelik

Daha pik değil canım yarın ya da öbür gün olur gibi
Bakalım cnm tekrar siliklesmezse yarına yine :KK43: şimdi biraz daha koyulasmis o çizgi sanki kaç dakikadan sonra dikkate almamak gerekiyor acaba .
Dun dedim ya artık yapmıcam diye sabah lavaboda baktım uzayan parlak bi akıntı geldi az önce de sol tarafımda batmalar oldu dedim kalkım yapım bi test daha böyle cikti

Canim bu kadar istemesin ozaman cocuk isteyen elini tasin altina sokar oyle dwgilmi kendi evimde kotuyum dedim ona ama tam anlamamis ee peki varsa dusuk olsa kim alcak gunahini

Canlar ben çok yoğunum doğru düzgün ne okuyabiliyom ne yazabiliyom ama hem merak ettiğim kişiler var hem konular var ama yazıp çıkıcam yine kusura bakmayın😞 en son 3 eylülde adet oldum ovülasyon takibi yaptım 28 eylülde çatlama gördüm bugün 13. Günüm çatlamadan sonra ,benim yarın ovülasyon testiyle takip etmeme göre adet günüm ,yumurtlamanın 1. Gününden hesaplıyordum minseo minseo kuzum dedi ki çatlamayı ilk gün saycan o zaman yarın bat oluyor, ve az önce ovülasyon yaptım böyle çıktı ya adete yakın diye tekrar lh dalgalanıyor ya da hamilelikten kafam karıştı ama kanda 0.24 çıktı sizce normal gebelik testi alayım mı gidip,

Eklentiler

• 3847C011-0CA0-4F71-B531-230A96C5EBFA.jpeg
    3847C011-0CA0-4F71-B531-230A96C5EBFA.jpeg
    48,6 KB · Görüntüleme: 43
Haklısın canım

bu bir iki ay öyle zor geçti ki sürekli kendimi oyalama derdindeyim
Insan evlat isteyince surekli aklinda donuyor artik ondan baska birsey dusunemiyor bide regl olunca dunya basina yikiliyor sanki ayrica ayirt edebilicek Bir belirtiside yok kisiden kisiye degisiyor buda bizi skntiya sokuyor mesela benim 2 gunum kaldi belimde siddetli agri var tevekkuldeyiz napalim bu mucizedir Ancak Rabbimun gucu yeter

Canlar ben çok yoğunum doğru düzgün ne okuyabiliyom ne yazabiliyom ama hem merak ettiğim kişiler var hem konular var ama yazıp çıkıcam yine kusura bakmayın😞 en son 3 eylülde adet oldum ovülasyon takibi yaptım 28 eylülde çatlama gördüm bugün 13. Günüm çatlamadan sonra ,benim yarın ovülasyon testiyle takip etmeme göre adet günüm ,yumurtlamanın 1. Gününden hesaplıyordum minseo minseo kuzum dedi ki çatlamayı ilk gün saycan o zaman yarın bat oluyor, ve az önce ovülasyon yaptım böyle çıktı ya adete yakın diye tekrar lh dalgalanıyor ya da hamilelikten kafam karıştı ama kanda 0.24 çıktı sizce normal gebelik testi alayım mı gidip,
Bence al yap sen canım bi hemen bizede at ben var olduğuna inanıyorum🥰 albi ve one step marka alma onlar cok yalancı cizgi cıkarıyod

X