Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kanda çıkmadıysa idrarda hiç çıkmaz canım. Gününün geçmesini bekle bence.

Canim bu kadar istemesin ozaman cocuk isteyen elini tasin altina sokar oyle dwgilmi kendi evimde kotuyum dedim ona ama tam anlamamis ee peki varsa dusuk olsa kim alcak gunahini
Hiç kimse almıyor vebalini sen kendini yıprattığınla kalıyosun eğer varsa onu koruması gereken de sensin ben geçen hafta hali yı kadım kendisi de başında bekledi ben yı kadım sadece aşmasına karışmadım o astı benimde sırt düzlüğü 3 fıtık var bide kuyruk kemiğim batmış yapamıyorum kaldıramıyorum

Kanda çıkmadıysa idrarda hiç çıkmaz canım. Gününün geçmesini bekle bence.
Tamam canım teşekkürler bu erkenden öğrenenlerin nasıl oluyor acaba, olma ihitmali düşük olmasına rağmen nasıl zor bir şeymiş boşuna erkenden yapmayın diyorlar ah dinlemiyorum işte çok acele ettim ,

Bence al yap sen canım bi hemen bizede at ben var olduğuna inanıyorum albi ve one step marka alma onlar cok yalancı cizgi cıkarıyod
Farklı görüşler mevcut işte kuzu hepimiz farklı şeyler yaşadığımız için konuya başka yönle bakıyoruz, 0.24 ten sonra ağzımın payını aldım ama ben rahat duramam gider alırım kesininşallah hayırlısı olsun çıkarsa atarım tabi

Canım ovü ye hiç bakma benim kopkoyuydu regl oldum kanı baz al
Çok güzel canım macun işe yaramış demek ki,
Düşmüş canım. Değerlerin gayet iyi. Maşallah
Cnm maşallah guzel düşmüş hepsi de ilaç falan kullandın mı
Çok şükür kızlarrr 2 kilo verdim bu hafta canım ben ona bağlıyorum düşmesini tshın düşmesi de etkilemiş olabilir doktor öyle demişti geçen gittiğimde pazartesi görüşeceğim sonuçlar için, bi de hiç ekmek falan yemiyorum porsiyonlarımı yarı yarıya azalttım spor malesef yapamıyorum düzenli, arada yürüyorum o kadar önümüzdeki aya inşallah 1 lere de düşer yediğim macunun da hormonları düzenleme etkisi var diyolar ama ne kadar etki etmiştir bilmiyorum onu

Bende korkuyorum tabiki bir 4.5 aylik erken dogum birde iki aylik kurtajim var ama sizin ilginc bir cocugunuz olmasina ragmen bunlr olmasi ilginc Allahim bir daha yasatmasn insaallah Rabbim saglikli evltlr nasip etsin bnde korkuyordum ama artk kendmi toparlamak zorndyam mecbr Allaha sigindim zor olacak ama mecbr istiyorsak denicz Rabbim korusun insaallah

Adet olacağın gün mü kop koyuydu ya ben kaçırdım onu, peki bekleyeyim o zaman

Cnm ya maşallah kilo vermek bi bende ise yaramadi 2 ay önce insulin 17 di bu arada 7 kilo verdim insulin hala ayni 17

Canım ben senin uerinde olsam kendimi hamile plarak düşünürdüm umutlandırmak istemiyorum ama normal bi referans değeri değil 0.24 0.100 falan cıkması gerek muhtemelen ilk günü yakaladın

Be Bendede duzlesme var Rabbime sigindim

3 önce koyu çıkmaya başladı hatta herkes hamilesin test yap dedi ama sonuç regl
Hmm anladım kuzu ben dün yapmıştım silik çıktı bugün koyu çıktı, acaba tekrar yumurtlama olabilir mi pko da oluyormuş ya böyle şeyler benim adetimin 39. Günü bugün döngüm de bozuldu tekrar

Canım ben senin uerinde olsam kendimi hamile plarak düşünürdüm umutlandırmak istemiyorum ama normal bi referans değeri değil 0.24 0.100 falan cıkması gerek muhtemelen ilk günü yakaladın

Ama bildiğim kadarıyla ilk gün olması imkansız 12. Gündü, ama geç döllenme olayı farklıymış doktorlar da söylüyormuş zaten onu bilemem işte vücutta şuan ne oluyor ancak adet gecikirse anlayacağım, yarından sonra kesin belli olacak,Keşke dediğin gibi olsa ama bu durumlar çok nadir insanlarda oluyor, burda okudum bir kaç kişi yaşamış normal değil yani onlarınki de ya kimyasala dönmüş ya başka şey gerçek bir hamilelik yaşayan sayısı az

Canım iyi düşün iyi olsun Hakkında hayırlısı ama 39 gün olmasıda fazla normalde döngün kaç gün? En fazla normal olarak 35 günü alıyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…