Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Yuhh doktora bak amma abartmış tamam riskli yüksek Tsh ama ilaçla düşmeyecek bişey değil ki Acaba düşürmeden hamile kalma riskli dedi de kadın mı yanlış anladı 🤔 valla benim de şubatta 1 yıl dolacak napcam bilmiyorum direk aşılama mı istesem yoksa klomenle mi başlasam hiç bi fikrim yok

merhaba
Beni de eklermisiniz
Bat 18.10.20
5 yil 2 aydir bekliyorum
2 kaybim var maalesef
Bu ay da belirtilerm var gibi ama 3.4 gundur karnm cok agriyor
Bel ve cok hafif kasık agrim var
Azcik mide kalkmasi gibi bulanti deilde
Hamilelk hissi var icgudu ama 2 senedir dusunmuordum ilk denemem belki ole hissetmek istiyorda olablrm :)

merhaba
Beni de eklermisiniz
Bat 18.10.20
5 yil 2 aydir bekliyorum
2 kaybim var maalesef
Hamilelk hissi var icgudu ama 2 senedir dusunmuordum ilk denemem belki ole hissetmek istiyorda olablrm :)
Pazartesi eklicem canım inşallah bebek belirtileridir 😍

Günaydın kızlar bugün çatlamanın 11.günü. 2 gündür vajinada yanma ve hafif akıntım var fitil kullansam mı diye tereddüte düştüm test yapayım dedim varsa kullanmam. Öylesine yapmıştım ama ikinci çizgi 2 dakikada belirdi. Siz de görüyor musunuz var dimi??? Yine erken yaptım inşallah kimyasal değildir. 3 ay önce yaşadım çok zor oluyor Rabbim hepimize hayırlı sağlıklı gebelkler nasip etsin inşallah

Eklentiler

• IMG_20201010_081541.jpg
    IMG_20201010_081541.jpg
    85,8 KB · Görüntüleme: 62
  • IMG_20201010_081324.jpg
    IMG_20201010_081324.jpg
    77,2 KB · Görüntüleme: 64
Yuhh doktora bak amma abartmış tamam riskli yüksek Tsh ama ilaçla düşmeyecek bişey değil ki Acaba düşürmeden hamile kalma riskli dedi de kadın mı yanlış anladı 🤔 valla benim de şubatta 1 yıl dolacak napcam bilmiyorum direk aşılama mı istesem yoksa klomenle mi başlasam hiç bi fikrim yok
Bu tiroid rahatsızlığı o kadar çok yaygın ki. Böyle bi sorun varsa illaki tedavisi de geliştirilmiştir. Bi de öncesinde hiç tiroid sorunu yaşamayıp hamilelik sırasında yükselen gebeler de var. Doktorun dediği gibi bi sonuçla doğum yapmıyolardır. Riskli bi durum ama önlemi alındığında her şey yolunda gider. Maalesef ablamıza bunu anlatamadık 😕

Günaydın kızlar bugün çatlamanın 11.günü. 2 gündür vajinada yanma ve hafif akıntım var fitil kullansam mı diye tereddüte düştüm test yapayım dedim varsa kullanmam. Öylesine yapmıştım ama ikinci çizgi 2 dakikada belirdi. Siz de görüyor musunuz var dimi??? Yine erken yaptım inşallah kimyasal değildir. 3 ay önce yaşadım çok zor oluyor Rabbim hepimize hayırlı sağlıklı gebelkler nasip etsin inşallah
Canım sen bana sormuştun sanırım atlamışım ben şimdi farkettim, fitili kullanma sadece travogen krem kullanabilirsin, emilim içe sürmediğin çok az oluyor. Yine de doktora danışabilirsin tabi ki. İnşallah bebeğini sağlıkla kucağına alırsın, tebrikler 😍

Günaydın hanımlar nasılsınız yok mu müjdeli haber verecek :))

Canım sen bana sormuştun sanırım atlamışım ben şimdi farkettim, fitili kullanma sadece travogen krem kullanabilirsin, emilim içe sürmediğin çok az oluyor. Yine de doktora danışabilirsin tabi ki. İnşallah bebeğini sağlıkla kucağına alırsın, tebrikler 😍
Teşekkür ederim canım haftaya doktora giderim onu da sorarım inşallah

merhaba
Beni de eklermisiniz
Bat 18.10.20
5 yil 2 aydir bekliyorum
2 kaybim var maalesef
İnşallah hissettiğin gibidir canım benim 5 yaşında bi oğlum var 3 yıldır ikinci için uğraşıyorum bu üç yılda 2 kürtaj 3 düşük yaptım 1 yıldır da korkudan korunuyoduk yine aynı olmasından korkuyorsun bu ay tekrar doktor kontrolünde denemeye karar verdik

X