Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
İyi akşamlar kızlar regle son 10 gün bugün sol kasık ağrısı başladı hele bir ara iğne batırdılar gibi oldu , belirti olabilir mi acaba
Benim ilk iki hamileliğimde öyle olmuştu kuzum
Bu arada herkese iyi akşamlar
Ben eskilerdenim burda ama başıma gelen olaylardan sonra sadece yazışmaları okuyup motive olmaya çalıştım sayenizde motive oldum ❤

Canım bu değerlere göre pkolu gibi değilsin. Mesela benim lh 10 fsh 5.2 prolaktin 32 sen hemen adet bitince başla testlere değerlerin değişmediyse kısa zamanda görürsün yumurtlamayı inşallah
Hadi inşallah sipariş ettim yetişirse hemen başlıcam

Benimde ilk hamileliğimde kasık batmalarım olmuştu inşallah bu arkadaşımızında bebişi vardır inşallah

Canım mantar hiç olmadım tedavisini de bilmiyorum ama ilacı daha önce doktor verdi sanırım sanırım sana prospektüsünü oku bi endikasyonlar kısmında mantar enfeksiyon yazıyorsa kullan bence iyice ilerlemeden

Yansın geceler

Bende bu ay hayıt tohumu kullanıyorum balla karıştırıp eşime de yarın pekmez fındık fıstık falan alacağım bakalım neler olacak
Kaosa hazırlıklı ol

Merhaba canım hayırdır ne olmuştu sağlığınla mı ilgili

Yok kuzum iki hamileliğimde de bebeklerin kalbi durdu kürtaj yaptılar ilk hamileliğim de 10 haftalıkta durdu bebeğimin kalbi ikincisinde 9 haftalıkta durdu o şekilde

Kızlar benim bir sonraki adetime 8 gün var ama en son adet olduğum zaman çok az kanamam oldu ve çok kısa sürdü. Üç günden sonra bir damla bile görmedim ve rengi kahveydi. Normalde dört günde biter biraz yoğundur sonrasında damla şeklinde altıncı günde biter. Neyse Şimdi de çok tuhaf şeyler hissediyorum vücudumda. Kasıklarım ağrıyor belim ağrıyor başım ağrıyor çok yorgun ve halsizim. Uzanınca kasık ağrım geçiyor. Sizce erken gebelik testi yapayım mı ? Yoksa bekleyeyim mi?

Daha çok varmış canım çıkmaz varsa da 2 3 gün daha sabret derim

minseo ve minnikMucize teşekkürler kızlar cevaplarınız için
Kafamda şöyle bi soru var. Sperm testinde spermin kalitesini gösteren morfoloji değeri diil mi? Bu keçi boynuzu kürü morfolojiyi de olumlu yönde etkiliyor mu? Morfoloji öyle çok değişen bi şey değilmiş ama keçi boynuzuyla artar mı? yoksa sadece sayıyı mı arttırıyo?

Olabilir kuzum şimdi özelde bir doktor buldum onada gittim oda rahim filmi istedi pıhtılaşma tahlillerini de zar zor yaptırdık 3 düşükten sonra yapıyorlardı bir sonraki ay belki rahim filmi de çektiririm
Anladım canım perde rahim sekli bpzuklugu var mı diye bakarlar heralde. O da düşüğe neden oluyor diye

Bebeklere genetik test yapıldı mı canım acaba bilmediğiniz senden ya da eşinden geçen genetik bi rahatsızlık mı oluyor da kalp atışı duruyor bebeklerin
Yapıldı kuzum bişey çıkmadı onda da iki doktor kromozomlarınız birleştiğinde uyuşmamış olabilir sağlıksız gebelik diye vücut kabul etmeyip sonlandırmış olabilir dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…