Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Selam Kuzular,
Erkekler için önerilen keçi boynuzu kürü ve pekmezi neye iyi geliyormuş? Cinsel istek için mi? Sperm sayısını arttırmak için mi yoksa sperm kalitesi ile mi ilgili?

Chern30 cum hoşgeldin her ay topik topik taşınmaktansa böyle bi topik daha iyi oldu

Herkese selam kızlar. Konu başlığı dikkatimi çekti. Evli değilim ben ama anne olmayı öyle çok istiyorum ki 30 yalındayım artık ve önümde daha çok zaman var Söz nişan düğün evlilik ve sonrası hamile kalmak için geçireceğim zaman

Selam Kuzular,
Erkekler için önerilen keçi boynuzu kürü ve pekmezi neye iyi geliyormuş? Cinsel istek için mi? Sperm sayısını arttırmak için mi yoksa sperm kalitesi ile mi ilgili?

Spermleri arttirici ve guclendirici etkisi var canim mesela yumurtaya girebilmesi icin spermin enzim tasiyan kisminin yani o bas kisminin guclu olmasi gerekiyor by konuda keciboynuzu urunleri oneriliyor ama en iyisi keciboynuzu kurudur

İyi aksamlar kızlar nasılsınıx
İyi akşamlar canım

Evet bencede güzel oldu ben zaten daimi üyesi olurum herhalde artık sinir bozukluğundan gülüyorum ayy böyle olacağını bilseydim hiç korunmazdım evlendiğimden beri
Hoşgeldin tatlım iyi yaptın yarın ekleyeceğim listeye merak etme burda da herkesin siniri bozuk sıkıntı yok, çift çizgiyi görene kadar çalışmaya devam

Selam Kuzular,
Canım kalite ve sayısını artırıyomuş kullananlar memnun kaldık diyor sperm sonuçlarında da baya fark etmiş denemekten zarar gelmez dedim başladım ben de

Hoşgeldin tatlım üzülme var mı eş adayı evlenir evlenmez başlarsın çalışmalara

Kızlar şu keçiboynuzu kürünü bir anlatabilir misiniz acaba kaç gün, günde kaç kez ve nasıl yapılıyor acaba şimdiden teşekkürler

Kızlar benim bir sonraki adetime 8 gün var ama en son adet olduğum zaman çok az kanamam oldu ve çok kısa sürdü. Üç günden sonra bir damla bile görmedim ve rengi kahveydi. Normalde dört günde biter biraz yoğundur sonrasında damla şeklinde altıncı günde biter. Neyse Şimdi de çok tuhaf şeyler hissediyorum vücudumda. Kasıklarım ağrıyor belim ağrıyor başım ağrıyor çok yorgun ve halsizim. Uzanınca kasık ağrım geçiyor. Sizce erken gebelik testi yapayım mı ? Yoksa bekleyeyim mi?

Kızlar benim bir sonraki adetime 8 gün var ama en son adet olduğum zaman çok az kanamam oldu ve çok kısa sürdü. Üç günden sonra bir damla bile görmedim ve rengi kahveydi. Normalde dört günde biter biraz yoğundur sonrasında damla şeklinde altıncı günde biter. Neyse Şimdi de çok tuhaf şeyler hissediyorum vücudumda. Kasıklarım ağrıyor belim ağrıyor başım ağrıyor çok yorgun ve halsizim. Uzanınca kasık ağrım geçiyor. Sizce erken gebelik testi yapayım mı ? Yoksa bekleyeyim mi?

Kızlar yumurtlamadan sonra gün sayarken pik olduğu günden itibaren mi sayıyoruz. Mesela ben 29 eylülde pik gördüm bugün ayın 8 i kaçıncı günüm olmuş oluyor

Evet var ama kısmet böyle şeyler seneye düşünüyoruz bakalım

Kızlar dünden beri ayıptır söylemesi vajinada yanma var sanırım mantar yine başladı. Evde MİXOVUL fitil var. Sizce kullansam sorun olur mu adetime 1 hafta var. Enfeksiyon mu daha tehlikeli yoksa fitil mi bilemedim eczhnm minseo

Bende bu ay hayıt tohumu kullanıyorum balla karıştırıp eşime de yarın pekmez fındık fıstık falan alacağım bakalım neler olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…