Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
O yüzden aradayım. Evlat alıp bi de hamile kalırsam iki çocuğa istediğim geleceği sağlayamayabilirim. Ama tek çocuk için hazırım. Birkaç ay daha deneyelim kendimize son bir şans verelim dedik.
Evet canım haklısın evlat edindikten sonra hamile kalabilirsin ama tabi korunursan sıkıntı olmaz

Babasıda bende çok konuşuyoruz kuzum kardeşin olmasada biz çok güzel bir aileyiz bu kadarsa kalabilirz diye gayette anlıyor. Ama dışarıdan gelenlere de üzülüyor tabiki. Ona bir şey yapamıyoruz
Haklısın canım Allah onun bu isteğini karşılıksız bırakmasın inşallah

Doğal kürlerden denedim canım. O zaman hiç hamile kalmamıştım. Eşim zaten ne duyarsa toplayıp getirip yer. Yakı ve hacamatı da zaten fibromiyalji için yaptırıyorum.

Diyorum ya belki de Allahın bir bildiği var olmaması gerekiyor.

Hanımlar bir sorum var doktor beni adetin 2.günü çağırdı diye hatırlıyorum, şuan yumurta kisti var ya ben doktora gittiğimde adetle atılmış olacak mı daha iki günde
Parça attın mı hiç? Ya da aşırı kanaman oldu mu?

Canim cok bilmislik olsun diye soylemedim inanki sadece imtihanin gerckten agir Rabbim guzel yuzunu guldursun ben dogal bitkilere cok inaniyorum cunku eskiden insanlar sifayi ilaclardan degil bunlardan buluyordu kul yapisi ilaclardan bin kat daha cazip geliyor bana lutfen bu ay kendine sogan suyunu ardindan incir kurunu yap esinede keciboynuzu kuru senden cok rica ediyorum inaniyorum senin sifan bunlarda icimden oyle geliyor cok samimi soyluyorum

Estağfurullah bilmişlik ne demek. Tabii ki bildiğimiz kadarını paylaşıyoruz hepimiz.

İnciri falan denedim de. Bi tek soğan suyunu hiç yapmadım. İçebileceğimden emin değilim. Ne zaman nasıl kullanılıyor? Adetin 2.günündeyim.

Banada kuruma cizgisi geldi yinede Rabbim hakkina hayirlisini nasip etsin senin bata varmiydi canim ya
Benim bat yarın ama test benim değil canım benim testler hep tek çizgi çıkar kuruma çizgisi bile görmek bile lüks benim için

Hayır ama zaten daha başlamadı, akşama olurum diye düşünüyorum, sence atılabilir mi
Genellikle ilk iki günde en yoğun dönem oluyor ya o sırada atılıyor diye biliyorum. Pıhtı veya yoğun kanama yapıyor atılırken.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…