Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kızlaaar help 😱 dün ovulasyon testinde çift çizgi gördüm ama t cye yakındı aynı gibiydi, ilişki oldu ama bugün tam bir pik. Gün aşırı deniyorduk yani normalde yarın yine ilişki olur ama ben bu piki görünce ne yapsam bilemedim. Gün aşırıya devam mı edelim. Genelde iki gün pik görürüm ertesi gün silinir. Doktor da gün aşırı söylemişti ama pili görince dayanamadım şimdi 🙄üst üste olması spermlerin kalitesini bozmasın bu sefer üç dört gün üst üste olacak bugün olursa 🤷
[/QUOTE bence kalitesini bozuyor bende o hayayı yapmıştım bu ay iki güne bir denicem

selammmm kızlar ben de geldim :) topik topik geziyorum :) bu topik uğurlu gelsin hepimize :KK54: benimde bat 27.09.2020 5 gün kaldı meraktan çatlıyorum . ovülasyon takibi yapıp yapıp duruyorum her ay . hiç birrr belirtim yok belim ağrıyor bol bol umudu 5 günden sonra kesmem inşallah

selammmm kızlar ben de geldim :) topik topik geziyorum :) bu topik uğurlu gelsin hepimize :KK54: benimde bat 27.09.2020 5 gün kaldı meraktan çatlıyorum . ovülasyon takibi yapıp yapıp duruyorum her ay . hiç birrr belirtim yok belim ağrıyor bol bol umudu 5 günden sonra kesmem inşallah
hadi hayırlısı kuzum :) kaç aydır istiyorsun ?

Olmuyor aylardır doktor da imprly diye takviye edici verdi 300 tl ye yakın hiç içesim gelmiyor

gönlünce hayırlısı olsun inşallah canım mutlu haberlerini alırız :KK200:

X