Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
nerde kavga ettiniz ki konu neydi :olamaz:
Diğer topıkte işte, Bi önceki gün sordugu şeyi yıne sordu aynı yerde, oncekı gun de yarım saatimi ayırdım cevap yazdım, hatta baskaları da yazdı, aynı seyı bida sorunca sınırlendım, tatmın etmedı herhalde dedım, sonra agzını bozdu, ben de degmezsın dedım oyle ıste

Diğer topıkte işte, Bi önceki gün sordugu şeyi yıne sordu aynı yerde, oncekı gun de yarım saatimi ayırdım cevap yazdım, hatta baskaları da yazdı, aynı seyı bida sorunca sınırlendım, tatmın etmedı herhalde dedım, sonra agzını bozdu, ben de degmezsın dedım oyle ıste
aa biliyorum tamam ay onun için mi banladılar seni sen bişey demedin ki ben de başka bi kavga falan oldu sandım :silah:

aa biliyorum tamam ay onun için mi banladılar seni sen bişey demedin ki ben de başka bi kavga falan oldu sandım :silah:
O yuzden degmezsın dedım diye banladılar, ama bu kız banlandıktan 3 saat sonra oldu, yanı o kız sıkayet etmemıs olabılır.

Bi kere de birine atasozu soyledım diye banladılar, it ürür kervan yürür yazmıstım.. Yanı küfür de yoktu hiç, ki ben asla küfür etmem.. Ama banlıyolar işte boynumuz kıldan ince..

Aa hadi ya ☹️ evet kuzum o jelden Okuyanse Okuyanse de alacakmış araştırıyordu
fiona13 fiona13 evet canım biraz araştırdım. Özellikle kuruluk olanlar için daha uygun. O bölgenin pH dengesini sağlıyormuş. Spermin ölmesini engelliyormus. Açıkçası bana fiyatı çok fazla geldi şu an 210 TL civarında. Kuruluk sorunum da yok. Ben de alıp almama konusunda kararsız kaldım 😟

Banlanmadan önce şikayet etmiş olabilir kuzu
Ama 3 saat sonra mı gelır sonucu, ben onu ettım ilk 10 dk sonra banladılar hatta bana rapor gonderdıler ıslem yapıldı gıbısınden, 3 saat sonra da ben işte.. Sadece o mu baskası mı dıye kafam takıldı

Evet bana da bir fincan filtre kahveye izin verdi ama fincanımın boyutunu görse aynı şeyi söyler mi emin değilim 😆 devasa bir kupayla içiyorum, neyse teke indirmek bile büyük başarı benim için. Şimdilik fincan boyutunu söylemediniz ki ama doktor bey demeyi düşünüyorum 😆😆 ev yoğurdu geçmişte birkaç kez denedim ama tutmadı, marketlerden alınan günlük sütlerle denemiştim. Belki ondandır diye düşündüm. Şimdi sokaktan günlük süt bulursam onla deneyeceğim. Bir de nassau nassau önermişti mis bakraç süt, bulamazsam da onla yapmayı deneyeceğim.
Ay nassau nassau sen yoksan buraya da gelsene adını anmışken 🤗

Yoğurt haftada iki kilo yiyoruz nerdeyse yani gerçekten yapmam lazım bence de çünkü çok seviyoruz. Deneyeceğim bu ay bakalım inşallah tutar, kefir de hiç sevmiyorum ama onu da mayalamak istiyorum o da çok faydalı diyorlar 😊
Ayy U Uzaygemisi35 canım, gelmez miyim ☺️ Takip ediyorum başlığı ama (düşükten sonra) bat henüz bilmediğim için yazmak istemedim.
Bu ayı atlatalım, ondan sonra biraz daha netleşir. Ben de listeye adımı yazdırırım 🙏🏻
Herkese çok verimli, enerjik, bombastik bi ay diliyorum 😊

20200922_172043.jpg

Eklentiler

• 20200922_172043.jpg
    20200922_172043.jpg
    64,6 KB · Görüntüleme: 25
X