Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
canim cok cok tesekkur ederim detayli cevabin ve vaktin icin, yurtdisinda doktorlar ve personel cok nazik ve saygili oluyorlar, ben de 5.5 sene ingilteredeydim gebeligim
ve dogumum orada oldu, ama burda biraz cekiniyorum cnku senin caninin yanmasi ya da bilgilendirme kismi rahatlatma vs umurlarinda degil gibi, bu 3 ay da guzel hbri al insallah kuzum, Allah emeklerini bosa cikarmasin dilerim 💐
Sen dogum bile yapmissin canim sana bu bence hic bisey.
Turkiyede nasil doktorlar bilmiyorum kuzum ama arastirip git.
Burayi bana doktorum önerdi. Burdada devlette durumlar iyi degil cunku doktorlarin zamani yok, arka arkaya hizli bir sekilde hasta almalari gerekiyor, onlarda bu yuzden yeterince hassas davranmiyorlar.
Ben devlette yapmayi dusunuyodum evime yakin diye, doktorum bu yaptigim yerde yap yoksa canini yakarlar dedi, bende oyle yaptim iste.
Su an kanamam var ama agri yok

Sen dogum bile yapmissin canim sana bu bence hic bisey.
Turkiyede nasil doktorlar bilmiyorum kuzum ama arastirip git.
Burayi bana doktorum önerdi. Burdada devlette durumlar iyi degil cunku doktorlarin zamani yok, arka arkaya hizli bir sekilde hasta almalari gerekiyor, onlarda bu yuzden yeterince hassas davranmiyorlar.
Ben devlette yapmayi dusunuyodum evime yakin diye, doktorum bu yaptigim yerde yap yoksa canini yakarlar dedi, bende oyle yaptim iste.
Su an kanamam var ama agri yok
cok sevindim senin adina canim gercekten hem cektirmis olmana hem cok sukur onemli bir sey cikmamasina, hem suan agrinin acinin olmamasina ve tabii bu 3 aya, smdi 3 aya odaklanma vakti sanirim 🥰 dualarim seninle canim, insallah cogu gitmis az kalmistir 💚

Daha önce görmemişlerdi kuzum. Haftaya hsg çekileceğim ayın 28inde de tekrar gideceğim doktora bakalım
Tatlım geçmiş olsun bildiğim kadarıyla bazı doktorlar ameliyatla alma taraftarı bazıları ise gebeliğe engel olmadığı kanısında. Benim perde olayına benziyor biraz 🤔

X