Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Günaydın beybiler🥰 huzurlu güzel bir gün olsun inşallah 🍀 H -Haziran- tebrik ederim hayırlı olsun, sağlıkla ilerlesin inşallah 🙏 @Cartedor rahim filmin rahatça geçsin inşallah, muhtemelen birkaç aya ben de çektireceğim, deneyimini paylaşırsan çok sevinirim.
@selin_78 doktora gidecektin dün sanırım? Ne oldu ameliyata karar verdiniz mi?
Canikox Canikox sen nasılsın canım?
minseo minseo sende ne var ne yok canım her şey yolunda mı?
İnşallah canım çok teşekkür ederim 🥰

merhaba herkese. kızlar bir oğlum var 4 yaşında. tüp bebek yöntemiyle anne oldum. sezaryen doğumda doktorum sol tüpümün tamamen tıkanık olduğunu soyledi. ikinci kez anne olmak istiyorum ve tüp bebekle değilde normal yolla ama ne yapacağımı bilmiyorum. tüplerin açılması sadece ameliyatla mı mümkün. tek tüple hamile kalamıyorum

o sıkıntı işte kuzu reglin bittikten sonra çatlamaya kadar en azından 2 günde bir dene bence
[/QUOTE
Ikimizde calisinda bir de aksam cocugun yemegi odevleri oyunu uyumasi snra ev derle topla deyince ben uyuyakaliyorum saat 22 olmadan yaklasik 1 aydir, bi duzen tutturmamiz gerekiyor. keske pespese olaymis hic ara vermeseymisim diyorum hem beraber buyurlerdi smdi hem de belki daha kolay olurdu

Eveeet kızlar var mı güzel haber verecek olan :anneadayı:

@Yagmurmmm7 yeni bat tarihini yazar mısın canım ?

@Ayseee198707.10.20202 YIL
pembelishayat pembelishayat 07.10.20204 AY
H -Haziran- 08.10.20201 AY
@Bayan Kamez 08.10.20201,5 YIL
@Blacklight 08.10.20201 YIL
@Zenna 08.10.20201,5 YIL
Eveeet kızlar var mı güzel haber verecek olan :anneadayı:

@Yagmurmmm7 yeni bat tarihini yazar mısın canım ?

@Ayseee198707.10.20202 YIL
pembelishayat pembelishayat 07.10.20204 AY
H -Haziran- 08.10.20201 AY
@Bayan Kamez 08.10.20201,5 YIL
@Blacklight 08.10.20201 YIL
@Zenna 08.10.20201,5 YIL

Canım ben henüz test yapmadım bir kaç güne olmazsam yapacağım inşallah. Şuanlık gelen giden bişeyim yok😊

merhaba herkese. kızlar bir oğlum var 4 yaşında. tüp bebek yöntemiyle anne oldum. sezaryen doğumda doktorum sol tüpümün tamamen tıkanık olduğunu soyledi. ikinci kez anne olmak istiyorum ve tüp bebekle değilde normal yolla ama ne yapacağımı bilmiyorum. tüplerin açılması sadece ameliyatla mı mümkün. tek tüple hamile kalamıyorum
rahim filmi ile açıyorlar canım istersen bi rahim filmi çektir

Kızlar günaydıın😍 size sorum olcak şimdi ovü testim dün iki cizgi nerdeyse aynı koyuluktaydı ben 1-2 güne pik olcak diye düşünürken bugün silikleşti dün mü yumurtladım ben acaba ya eğer öyleyse cok erken yumurtladım kesin güzel büyümedi bile:KK12: böyle olup sonradan koyulasan var mı aranızda ben daha önce ovü yaparken gititkce koyulasma gördüm ondan emin olamıyorum

Eklentiler

• 4C5DF9B9-B8FF-4CEC-BA8A-1789D5372BDA.jpeg
    4C5DF9B9-B8FF-4CEC-BA8A-1789D5372BDA.jpeg
    137,2 KB · Görüntüleme: 45
Kızlar günaydıın😍 size sorum olcak şimdi ovü testim dün iki cizgi nerdeyse aynı koyuluktaydı ben 1-2 güne pik olcak diye düşünürken bugün silikleşti dün mü yumurtladım ben acaba ya eğer öyleyse cok erken yumurtladım kesin güzel büyümedi bile:KK12: böyle olup sonradan koyulasan var mı aranızda ben daha önce ovü yaparken gititkce koyulasma gördüm ondan emin olamıyorum
canım panik yapma devam et koyulaşır daha pik olmamış benim de böyle oldu geçen ay pik olacak gib oldu silikleşti bi kaç gün sonra pik oldu

kizlar gunaydin nasilsinizz?
reglim dun bitti bu ay yine kisir donguye girelim😀 ovulasyon testine baslayalim
sizde durumlar nasil
buarada canim cok gecmis olsun Canikox Canikox

canım panik yapma devam et koyulaşır daha pik olmamış benim de böyle oldu geçen ay pik olacak gib oldu silikleşti bi kaç gün sonra pik oldu
Ay içimi rahatlattın valla diyorum daha 9. Gün ne kadar büyür bu yumırta diye canım sıkılmıstı🤣

kırılan tabak olsun sen rahatlamışsın ya önemli olan o :KK200: iyi yapmışsın kuzum en azından pik olma durumunu kontrol edersin hatta evdesin yumurta takibini doktorla bile yapabilirsin bu ay
Onu da eşim istedi diye sipariş verdik. Zaten gün aşırı ilişki oluyor. Yapışık mı gezsek napsak bilemedim ki..

Onu da eşim istedi diye sipariş verdik. Zaten gün aşırı ilişki oluyor. Yapışık mı gezsek napsak bilemedim ki..
kuzum ilişkiden ziyade yumurtan yeteri kadar büyüyor mu onu görürsün bizim de düzenli mesela ama ben ovü sayesinde yumurtamın iyi büyümediğini tespit ettim ona göre çözüm aramaya başladım

Çok daha iyiyim canım. Akşam eşim kucak dolusu çikolatayla gelmiş. Dayanamadığımı bilir. Benim dağıtıp kırdıklarımı topladık. Sonra sabaha kadar oturup çikolata yiyip konuştuk. Sabah da ovülasyon testiyle tabak siparişi verdik. Çünkü evdeki bütün tabakları kırmışım. Adam akşam yemeğini bardaktan yedi 🤦‍♀️
Çok şükür daha iyi olmana sevindim canım. Eşin de çok iyi birbirinize sevgiyle şefkatle yaklaşmanız harika, kimisi bu yaşantıları tek başına yaşamak zorunda kalıyor. Siz birbirinize sımsıkı sarılmışsınız en önemlisi bu bence. Çocuk olursa çok güzel olur, ama olmazsa da birbiriyle mutlu olabilmek bence dünyanın en güzel şeyi. İlk kez ovulasyon deneyeceksin sanırım, hakikaten takip etme açısından iyi olabiliyor bence. Sizin zaten düzenli ilişki oluyor ama yeterince koyulaşıyor mu düzenli mi oluyor bir görürsğn hem. Tabaklar için de canın sağolsun 🤗 hem arada yenilenmek de güzel 🤗
çok şükür iyiyim kuzum reglim bitti bitecek yeni aya hazırlanıyorum :KK70: sen nasılsın ?
İyiyim canım sevindim benim de dün çok ağrım oldu kist tarafında, hatta korktum kistim patlıyor mu acaba falan diye. Bugün öyle pek yok, reglim falan da epey azalmış, yani bu iki aydır çook ağrılı ve yoğun bir iki gün yaşıyorum sonra neredeyse hiç olmuyor kanama ve ağrı. Bu da bir değişik bence normalde 5 6 gün net sürerdi yani, ilk iki gün ve son günler lekelenme gibi oluyor şimdi sadece 🤷 bir fikriniz var mı neden olabilir ? Bu ay üstelik ilk defa sizin söylediklerinizden sonra reglin ilk günü olarak lekelenmeleri de saydım, ona rağmen kısa sürdü gibi geldi 🤔 bir tam bitsin ben de yeni aya hazırlanacağım🙈 bu ay belki ovulasyon yapmam diyorum ama yapmazsam da ne Zaman regl olcam diye bilemem ve ilişki de denk gelmez belki diye kararsızım. Ama bu ay yumurtlamaya göre de erken regl olunca iyice kafam karıştı 🤦

minseo minseo

• KAÇ YAŞINDASIN? ➔
    25
  • KAÇ AYDIR/SENEDİR İSTİYORSUN? ➔ 1 senedir istiyorum 1 aydır tedavi görüyorum
  • İLK GEBELİĞİN Mİ? ➔ Hayır 2.
  • KAYBIN VAR MI? ➔ Hayır
  • REGLİN DÜZENLİ MİYDİ? ➔ Pek düzenli değildi
  • EŞİNDE YA DA SENDE BİR SAĞLIK PROBLEMİ VAR MIYDI?➔ Bende pko var
  • KÜR YA DA İLAÇ KULLANDINIZ MI?➔ Klomen + Fostimon + Ovitralle
  • HAMİLE KALMAK İÇİN KLOMEN/AŞILAMA/TÜP BEBEK GİBİ BİR TEDAVİ ALDIN MI?➔ Evet
  • OVÜLASYON TAKİBİ YAPTIN MI?➔ Hayır
  • HANGİ GÜNLERİ DEĞERLENDİRDİN?➔ Oviralle sonrası 36. saat sonra gün aşırı
  • BELİRTİLERİN VAR MIYDI, NE ZAMAN BAŞLADI?➔ Sadece kasık ağrısı
  • ÇİFT ÇİZGİYİ BATA KAÇ GÜN KALA GÖRDÜN?➔ 5 gün kala
  • BU SÜRECİ YAŞAYAN ARKADAŞLARA TAVSİYELERİN NELERDİR?➔ Stresten uzak durun bence en önemlisi o

Çok canım panik yapma testlere devam et. Lh dalgalanması deniyor bu genelde oluyor ben sürekli yaşıyorum.

Merhaba hanımlar aranızda yeni sayılırım, tam adet günümde test yaptım tabi ki fotoda daha az belli ama incecik bir çizgi var sizce de öyle mi :KK200: kimyasal gebelik döngüsünü kırmak istiyorum artık:KK42:

Eklentiler

• IMG_20201008_103207.jpg
    IMG_20201008_103207.jpg
    39,5 KB · Görüntüleme: 49
  • IMG_20201008_102729.jpg
    IMG_20201008_102729.jpg
    66 KB · Görüntüleme: 54
X