Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kızlar şimdi size 100 puanlık bir soru ! ben insülin direncim için ilaç alacağım glifor vb. ilaç kullananlar nasıl kullanıyorsun faydasını gördünüz mü bir de hamile kalma durumunda kullanmakta sakınca oluyor mu ? doktor vermeden kullanma diyenler malesef artık doktorlara çene çalacak enerjim kalmadı... insülin direnci çok daha düşük olanlara bile verildiğini biliyorum bu ilacın hatta insülin direnci olmayıp kaliteli yumurta gelişimi için de kullanılıyor...

Kuzu ben de onun türevini kullanıyorum. Sabah akşam 1000lik alıyorum. Fakat bu konuda dr ile görüşmeni tavsiye ederim şiddetle. Çünkü doz olayı çok önemli. Yanlış doz adet ve yumurtlama düzensizliği yapıyor ki şu an odak noktan bu.

kuzu dahiliyeciyi darlasan verse aslında ben de kullanmak isitiyorum benim memlekette bi kadın doğumcu var glukofen gliforla falan doğutturuyo milleti adamın tarzı o

o zaman dahiliyeciye sorayım pofff tiroid ilacını da korka korka içiyorum iyice düşecek diye korkuyorum onu da sorcam bırakayım mı diye

kuzu dahiliyeciyi darlasan verse aslında ben de kullanmak isitiyorum benim memlekette bi kadın doğumcu var glukofen gliforla falan doğutturuyo milleti adamın tarzı o
ya cidden yumurtalıkları deli besliyomuş bu ilaç içindeki bi maddeden heralde sen hala neden kullanmıyosun ona şaşıyorum baban şeker hastası ailede var sende de direnç var bu zamana kadar neden başlatmadılar ki

Yoğun mu canım kanama? Yumırtlama kanaması arada bende yasıyorum ama doktor saglıksız bi durum değil dedi

kuzum ben şimdi ağustos itibariyle girdim ya bu işlern içine kontrol zart zurtlaea başladım. iki tane daha test çıkmadı hala hastanesin sitesinden bakıyorım çalışma devam ediyo diyo. onlar da çıksın bi doktor ne dicek bakalım. şöyle içime sinem doktorlarla yola devam edip varııım demek isityorum

kız benim de dün oldu işte ama benim çok az nokta nokta şeffaf akıntının içindeydi bidaha da olmadı çatlamada oldu benim
işte hemen forumda aradım kimisi iyi bişiy diyo yumurta gelişmiş diyor kimisi çatlamadan rahim kalınlaşıyo o sökülüyo diyo. herkes doktoruna sormuş falan genelde normal demişler ben de sorsam mo doktora vatsaptan napsam sen progesteron baktırcak mısın kuzu

ah canım neden bu kadar erteledin neyse zararın neresinden dönersen kardır allah halden anlayan doktorlarla karşılaştırsın inşallah

Kızlar benim aşılamanın 5.günü afedersiniz uzayan şeffaf akıntım var. Bu kullandığımız ilaçlardan kaynaklı mı? Bir kaç konuya baktım yumurtlama akıntısı diyorlar.

yok ya işte ben testte gördüm çatlama oldu sonra geldi azıcık bence sıkıntısız bişi... yok baktırmıcam şuan hiç bişi ya sıkıldım hastane işlerinden bu ay da olmazsa önümüzdeki ay yine macunla devam bi 3 ay en az.progesteron yumurtla olup olmadığını gösteriyodu dimi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…