Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
evet . , eskiden de yaşardım ara kanama meğersem polip ve kpcaman bir kist varmış sağ overde o da sebep olur demişlerdi . en son ultrasonda doktor bişi demedi pco dedi her zamanki gibi. ben o zaman dikkate almamoştım ve kırk gün kanamam olmuştu polip patlamşt oluk oluk akıyodu. aslında onlar zarae verdi mutlaka rahme ama napalım kısmet

Canım eğer ilişki sırasında ağrı ve kanama olmuyorsa korkulacak bişey olduğunu sanmıyorum bi yerde okumuştum yumurtlama zamanı bu tarz akıntı ve kanamaların normal olduğunu ama sene yine de sor doktora

Canım eğer ilişki sırasında ağrı ve kanama olmuyorsa korkulacak bişey olduğunu sanmıyorum bi yerde okumuştum yumurtlama zamanı bu tarz akıntı ve kanamaların normal olduğunu ama sene yine de sor doktora
benim ilişki esnasında ağrım ve acım hep oluyor canım rahmin şeklinden ötürü retrovert uterus benim sanırım kuruluk problemim de çok fazla benim. şu jellerden almayo düşümdüm bi ara spermleri de iteliyomuş ya prefert mi öyle bişiyy

Meyvesiz olmaz kuzum. 1 porsiyon da olsa her gün tüketmek lazım.
Evet yapmam lazım, ben üşenmem gider tatlı yaparım evde meyve olsun hayatta canım çekmez biraz daha deneyeceğim gerçekten ama çok zorlanıyorum çoğu meyve öğürtüyor beni
Çok geçmiş olsun, bence öyle düşünme neler yaşıyor insanlar yani hemen arkasından olabiliyor bebiş. Canını sıkma stres ve moral de çok önemli. Tabi kontrolleri aksatmadan gitmek lazım içini ferah tutarak

Canım benim de rahim geriye dönük ama öyle bir ağrı olmuyor açıkçası onla alakalı olduğunu sanmıyorum daha önce okumuştum ters rahimle ilgili böyle bi şeyle de karşılaşmadım. Ama mesela çikolata kistim var o ağrı yapıyor kronik şekilde ve bazen ilişkide. Artık ilişkide o da pek olmuyor diyebilirim yani farklı bir durum nedeniyle olabilir bence seninki de

aynen cankm kafa rahatlığı o kadar öenmli ki ben zaten normalde de stresi yönetebilen bi insan değilim takarım falan burda da öyle oluyor ister istemez takılıyor insan :)

Aa hadi ya evet kuzum o jelden Okuyanse de alacakmış araştırıyordu

ya mesela çikolara kisti olsa görürdü sanırım doktor iki kez vajinal muayene oldum. benim sorunum daha çol tahriş gibi bi acı. yani derim acıyo diyebilirim. çok afedersinz tam birleşme esnasında acıyor canım belki kuruluktan dolayı, ve doktora gittiğimde biraz tahriş olmuş demişti. simir falan çok şükür temizdi

Canım çok kuruluk varsa acıyodur doğal olarak dediğin jeli deneyebilirsin

38 yaşımdayım
İlk olacak nasip olursa
18 aydır istiyoruz
Düşüğüm kimyasal vs olmadı
6 aydır ovulasyon takibi yapıyorum
3 ay klomen Tedavisi bir kezde ovitrelle çatlatma iğnesi yaptırdım sonuç alamadım
Tüm değerlerim çok iyi ama eşime henüz baktıramadık bir sorun varmı bilmiyoruz bu ay gözükecek nasip olursa
Bu ayda nasip olmadığı için Yeni bat 22 ekim 2020 olarak benide kaydedebilirseniz sevinirim hayırlar getirsin bu topic hepimize inşaAllah minseo

Hoşgeldin canım ekliyim uğurlu listemize seni

Geçecek elbet de o kadar düşünürsen uzun gelir Oyala kendini düşünme

Valla kendine uğraş bulmaya çalış, düşünmeni engelleyecek birseyler yoksa böyle oluyorsun ben bu ay düşünmekten çok fena oldum önümüzdeki ay o hatayı yapmayacağım gerekirse beynimi çıkaracağım

o 14 gün hiç geçmez
uzman olacağız bu yolda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…