Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kızlar ben yumurtlama göreli 1 hafta oldu ama aklıma bişey takılıyor. Ovulasyon testi koyulaşınca günde 2 kere test yapmaya başladım. Gündüz 13.00 akşam 21.00 de yaptım testleri. Pik i gündüz gördüm akşamki test hafif silikti yani çatlama olmuştu. Bir önceki akşam da silikti yani 24 saat pik olarak kalmadan çatlamıştı. Bu durum yumurtanın kalitesiz olduğu anlamına gelir mi kızlar bilgisi olan var mı acaba??

Ben hiç anlamıyorum biliyor musun hatta bende kullanmaya başlamak istiyorum, pko luyum işe yarar mı acaba

Ben hiç anlamıyorum biliyor musun hatta bende kullanmaya başlamak istiyorum, pko luyum işe yarar mı acaba
Ben de pko luyum canım mutlaka ovulasyon takibi yapmalısın. Ovulasyon testi yada doktor takibiyle yapabilirsin. Test kullanacaksan ve bilgin yoksa instagramda takip yapan minnak kurabiyeler veya birgebeningünlügü sayfalarından yardım alabilirsin. Yada fotoğrafını buraya atarsın biz yardımcı oluruz

Yaa hemen alıyorum o zaman ben pkolularda işe yaramıyor diye biliyordum

Günaydın kızlar nasilsiniz ben bugün dr gidicem saat 10 da orda olucam bakalim inslh dr bana guzel şeyler söyler ne olursunuz sizlerde bana dua edin hamiş olan anne adayları melek yazıyosunuz benden duanizi esirgemeyin ne olursunuz

Canım o lh dalgalanması olmasın? Benim de bu ay öyle oldu bi gün yumurtlamıcam sandım sonra devam ettim yumurtlamayı gördüm 2 3 gün sonra 24 saat sürüyo diye biliyorum ben yumurtlama işlemi çatlaması tüplere atılması vs 8,saatte tamamlanması zor gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…