Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Hiç bir şey kullanmadım rahim filminden sonra sadece belime yakı yapıştırdım tam kalcamin üstüne 3 gün üst üste. Sanırım o büyüttü canım
Canım yakıyı takınca ne kadar süre sonra çıkartıyosun birde yumurtlama günlerinde yada ilişki sırasında mı yakıyı kullandın

bizim de bu ayin 11inde evlilik yildonumumuz ben de cok istedm bu ay olmasini hem de temmuz bebisi olmasini ama nasip benim de bata 3 kaldi ve negatif
kuzum sen cinsel hayatı biraz aktifleştir bence niyeyse olacak gibi geliyor o şekilde ayda 2 3 ilişki ile gebelik çok zor doktorlar bile 1 ay boyunca gün aşırı deneyin diyor en azından 2 günde bir dene

Çok etkili. Adet düzenini ve yumurtlamayı bile etkiliyor. Gebelikte de ayrı bir sorun dengede değilse.
ben de hashimato tiroidİyim tsh değerlerim kötü oldugunda adet gecikmem olmuştu ama sonrasında düzenli ilaç kullanmaya başladım şimdilik her sey yolunda gibi görünüyor doktorum da gebelik için sıkıntı yapma demişti

İlaçla dengedeyse sorun yok. İlacını aksatmaman gerek.

kuzum sen cinsel hayatı biraz aktifleştir bence niyeyse olacak gibi geliyor o şekilde ayda 2 3 ilişki ile gebelik çok zor doktorlar bile 1 ay boyunca gün aşırı deneyin diyor en azından 2 günde bir dene
Haklisin kuzum, bu ay biraz korku sardi bi de beni alt tarafi ovulasyonu degerlendirdik 3 gun iliski ile ama iliski sonrasi 2-3.gunde yanlarim cok agriyordu gecen acile gittim ya bobrek tasi ya kum dediler degerlerim cok yuksek ckti, acaba diyorum bisi mi oldu sirada, belki alakasi bile yoktur ama bnm icime kurt dustu

Ben bi sey sormak istiyorum, yumurtlama günlerinden sonra ilişkiye girmek teklikeli mi yoksa bat a bi kaç gün kalana kadar devam etmek mi gerekli

ilişkiden dolayı mı diyorsun sanmıyorum canım sende olan bişeydir bu belirti vermiştir

İlaçsız tsh 3.6 İlaç kullanıp baktırmıştım onda da 1.25ti. Kesinlikle ilacı düzenli ve zamanında içmek çok önemli
ne kadar sürede bu seviyeye indi değerin 25 mg mı içiyordun bir de baş ağrısı yaptı mı sende ilaç ?

Benim bu bobreklerimde yasadigim sorun acaba iliski sonrasi wc ye gitmedim ve bilerek tuttum ondan da olmus olabilir mi acaba smdi geldi aklima

onu bende bilmiyorum kuzum ilk defa yaptırdımya tecrubem yok. erken yapılırsa iğne etkisi var onu biliyorum sadece ama benim bat geldi nerdeyse
Canım yapma iğne yanıltıcı oluyor bende 13. Güne kadar pozitif cıkarmıstı zaten 14-15. Gün adet iğneden sonra geliyo gelmezse o zaman tam belli olur 2 gün daha dayan bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…