Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
yani canım ben bekleme taraftarıyım ama herhangi bi kan rahatsızlığın vs. varsa önlem alman gereken dene şansını silik çizgi çıkarsa iğne etkisi mi diye de kafana takılacak bi de o var bilemedim
bende de sürekli ikilem oluyor işte kuzumm karısıkk gerçekten bakalım çıkışta duruma göre alırsam sabah yaparım olmadı bata 1 gün kalmış oluyo

çamaşır suyu testi nasıl oluyor canım ilk defa duydum
Nette yazıyordu canım deneyen çokmuş kesin değil sonucu ama bir bardağa 3 kaşık olacak kadar çamaşır suyu koyup üstüne idrardan biraz köpürürse pozitif diyorlar köpürme olmazsa negatifmiş. Benim baya köpürdü nerdeyse şok oldum ama ümitlenmek de istemiyorum tabiki

Nette yazıyordu canım deneyen çokmuş kesin değil sonucu ama bir bardağa 3 kaşık olacak kadar çamaşır suyu koyup üstüne idrardan biraz köpürürse pozitif diyorlar köpürme olmazsa negatifmiş. Benim baya köpürdü nerdeyse şok oldum ama ümitlenmek de istemiyorum tabiki
Kimin idrarını dökersen dök köpürür canım benim. Kocanınki dahil.

ah canım keşke doğru olsa ama işte erken umutlanmamak lazım

X