Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Canım bende cok olur öyle adet sorduğumda rahim duvarı her ay hamileliğe kendini hazırlayıp kalınlasıyor bazı aylar daha cok kalınlasınca heralde et gibi parcalar pıhtılar görüyoruz rahim duvarın güzel kalınlasmıs ondan öyle olmustur
Yumurta bide cok kücük mm lerle bahsediyoryz ve döllenmeyince muhtemelen eriyor o şekilde kalmıyodur onu pıhtı olarak görmemizin mümkün olduğunu sanmıyorum
Ben yumurta sanıyordum onları demek ki benim iyi kalınlaşıyor pıhtı çok oluyor çünkü 😅

Canım bunun yumurtlamaya alakası olduğunu hiç sanmıyorum.. yani vücuttan atılması biraz zaman alıyorsa kan pıhtılaşıyor anormal bir durum yok bence sakin ol 😊 şimdi bende de oluyor bu durum hep diyeceğim ama bende çikolata kisti var diye bu sefer de ona kaygılanmanı istemiyorum 🤗
Benim hep pıhtılı olur ama pıhtı normal diye biliyorum ben canım sadece yoğun günümde pıhtı gelir

Neyse artik yapmissin bi kere vallahi bende zor sabrediyorum ama kendime zaten adet olursan oldun olmazsan yap die teskin ediyorum erkenden uzulmektense umutla sabredeyim gulum gun dogmadan neler dogar
Yapmamın da bi yararı olmadı ki çıkmama ihtimali var diyorlar . Of kafa karışıklığı hep

Çok araştırma yaptım gebeliği cok erken ögrenenler yani 7 gün önce falan ögrenenler cogu düşük oluyor acaba sebebi ne

Çok araştırma yaptım gebeliği cok erken ögrenenler yani 7 gün önce falan ögrenenler cogu düşük oluyor acaba sebebi ne

Belki daha tam dollenme olmuyor fakat vucut beta salgiliyor kisi diyor hamileyim ama daha tam dollenmeyen yumurta birkac sebepten oturu dusuyor

İlk defa duydum bunu bende de sanki erken öğrenenlerinki daha saglıklı ilerliyor gibi bi algı vardı. Sasırdım su n

X