Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Benim de aklımda kalan, adet başlangıcı 1. gün sayılıyor ve ondan sonraki ortalama 14. günde yumurtlama oluyor. Yumurtlamadan sonraki gün sayısı ise kişiden kişiye değişebilir diye biliyorum.
Teşekkür ederim. Tam tersi şekilde kalmış benim aklımda ama sanırım her türlü olabiliyor bunun değişken olduğunu söylüyorlar

Hayırlısı kuzum. Bazen döngü şaşabiliyor da acaba yumurtlama daha mı erken oldu senin? Ben bu ay hiç ovü testi falan da yapmadım. Saldım gitti. Bende de kasık ağrıları var. Erken mi gelecek diye aklımdan geçiyor.

Erken menapoza hemen nasıl karar verdin Dur yahu panik yapıyorsun yine. Hikayeni biliyorum bu ay olanları. Tsh kaç ki senin
Ayrica cok tesekkur ederim sanada burdakilerede bana hep cevap verp
@fiona13 kuzu çatlamamı oldu yoksa yumurta mı büyümedi kafam karıştı
PKo varsa onda hep boyle koyu gidiyo ya da hep silik 1 aydan belli olmaz ama 2 3 ay ayni dekil devam ederse bi doktora gorun istersen

Canım doktorlar genelde klasik d vit 3 öenriyor fakat su an güncel paylasımlarda onu cok önermiyolar bende ondan fikir alayım dedim
İşte onun türevleri var ve dozajı herkes için aynı olmuyor kuzu. Üstelik fazla alındığı takdirde de ciddi sorunlar oluyor. O yüzden dr kontrolünde almanı önerdim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…