Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
fiona13 fiona13 cnm pik e yakın değil mi yarın olur büyük ihtimalle

Eklentiler

• 820CC42A-8BA2-498A-9D04-B526F845FDEF.jpeg
    820CC42A-8BA2-498A-9D04-B526F845FDEF.jpeg
    181,9 KB · Görüntüleme: 48
Kızlar size denediğim bi tavsiyeyi vermek istiyorum..ovulasyon testiniz yavaştan koyulaşmaya başladığı zaman bol bol yürüyüş yapın ve hareket edin.. kasıklarınız güzelce çalışsın.. ve birde diğer testlere o kadar para vermeye gerek yok bence..laboquick te hassaslığı gayet iyi bir test 2 aydır denedim onayladım..pazartesi 12 mm olan yumurtam hergün yürüyüş ve egzersizle 20 mm oldu.. bunun yanı sıra hergün en az 4 adet kuru incirle bol bol taze ceviz yedim bahçeden😀 ben elimden geleni yaptım sonuda güzel olur Allah’ın izniyle inşallah

Ayy kızlar burdan ve çevremden hep güzel haberler aldım rabbim bize de nasip etsin ya inşallah 6. gündeyim iğnenin.. ama umudum yok değerlendirmem 1 kere olduğu için.. ama bi yandan da çevremde görünce kısmet diyorum belki o bir ilişki ile bile olmuş olabilir mi? Umut asla tükenmiyor 😂

Yeniyim bilmiyorum bunu nasil yapiyoruz gelecek adet tarihinimi yaziyoruz

Selam arkadaşlar benimle batdaş olanlar ne durumdasınız. 4 gün kaldi bata test yapanlar var mi?

Doğru ya.. Kuzu bende bugün kafa gidik ne hikmetse. Allah hayır etsin 🙄🤔🤯
Kuzu benim başım çatlıyor ya 1 haftadır ne bu anlamadım Tsh ım çok mu düştü diyorum olabilir mi sence 1 hafta ilaç içmesem mi doktora haftaya gitcem

X