Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Pcos da amh 4.5 ve üzeri çıkar. Hatta doktorum şey demişti pcosum derecesi amh la karar verilir. Hani tam cümle bu olmayabilir ama buna benzer bişi demişti...

ben ütü yapcam üç saat falan yaparım daha yeni yemek yedim mutfak toplamaca evin işi neden hiç bitmiyo diye topik aççam yakında gelin hepiniz
Benim ütü günü pazar günü Yarın camcı gelcek bana da bi ton iş var regl olursam düşer bayılırım artık ya da camcıyı balkondan atarım

hatta sana söyle söyliyim doktorlar ultrason pko görüntüsü ve üçüncü gün hormonlarıyla buna bi nebze ışık tutuyo karar mercii amh. multifoluker her over pko değildir ded doktorum bana amh belli bir düzeyin üzerinde çıkmalı dedi. nitekim hiçbir de bakalım demedi ben kendi isteğimde bakalım bakalım diye ısrar ettim yarın bakılcak kısmetse.

Benim ütü günü pazar günü Yarın camcı gelcek bana da bi ton iş var regl olursam düşer bayılırım artık ya da camcıyı balkondan atarım
kız dur camcıdan çıkarma hıncını:) bana da ayda bir temizlkçi ablam var o geliyo bugün çağırcaktım sonra dedim kendim yapim de üç beş hareket ederim

kız dur camcıdan çıkarma hıncını:) bana da ayda bir temizlkçi ablam var o geliyo bugün çağırcaktım sonra dedim kendim yapim de üç beş hareket ederim
Vayyyyy fionama bak sen beeeee o ablayı bana da yollasana ya belim yamuldu süpürge yapmaktan yemin ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…