Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Vayyyyy fionama bak sen beeeee😆😆😆 o ablayı bana da yollasana ya belim yamuldu süpürge yapmaktan yemin ederim 😂
kız valla gönderiyim benim ev çok büyük ne manaysa gereksiz büyük bi ev tuttuk bi yayıldık çıkamıyoz şimdi de 😁 bi de ben 11 senedir hep çğrenci evi yok tek yaşadım ettim biri benim evin işini yapınca çok mutlu oluyom eşim zaten sıfır yardım yardım etmiyim ben verim parayı diyo caziiippp,
ablamın da dört çocuğu var işi görülüyo 😇 benim testler bulmş geçen bi koli ah yavrum bacaklarımı havaya diksen hemen olur diyo dedim amuda bile kalkıyom ama nafile 😁😁😁😁

kız valla gönderiyim benim ev çok büyük ne manaysa gereksiz büyük bi ev tuttuk bi yayıldık çıkamıyoz şimdi de 😁 bi de ben 11 senedir hep çğrenci evi yok tek yaşadım ettim biri benim evin işini yapınca çok mutlu oluyom eşim zaten sıfır yardım yardım etmiyim ben verim parayı diyo caziiippp,
ablamın da dört çocuğu var işi görülüyo 😇 benim testler bulmş geçen bi koli ah yavrum bacaklarımı havaya diksen hemen olur diyo dedim amuda bile kalkıyom ama nafile 😁😁😁😁
Benim ev 2+1 kutu gibi o bile zor geliyo valla😅 benim eşim de tam tersi ne gerek var kadına ben sana yardım ederim diyor 😒 hamile kalır kalmaz şu robot süpürge lerden alcam. Ablana maşallah yaaa nerenin suyunu içiyorsa Biz de içelim 😆 dikilmeyen yer kalmadı ablaaaağğğğ 😆

İyi akşamlar kızlar sizce pik olmuş mu yoksa yarın falan mı olur bugün 14. Gün

Eklentiler

• 9402F406-DF8D-48A3-9FA3-E31D3DC3DD3E.jpeg
    9402F406-DF8D-48A3-9FA3-E31D3DC3DD3E.jpeg
    107,3 KB · Görüntüleme: 27
Benim ev 2+1 kutu gibi o bile zor geliyo valla😅 benim eşim de tam tersi ne gerek var kadına ben sana yardım ederim diyor 😒 hamile kalır kalmaz şu robot süpürge lerden alcam. Ablana maşallah yaaa nerenin suyunu içiyorsa Biz de içelim 😆 dikilmeyen yer kalmadı ablaaaağğğğ 😆
sordum rizenin suyunu içmiş ablam yapsam yaparım bitane daha da evdekiler istemiyo diyo 😁 ayy ben de isityiom xaomi baktım hatta geçen netten . ama ilk önce anacıma alcam ya yazık kadın torun da bakıyor işini görsün onun 😌😌😇😇

Ben o robotlara hiç güvenemem. Eve gelen kadının bile peşinde geziyorum. Robotun arkasından kesin kendim de süpürürüm.

X