Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Canım hiç değerlendiresim yok ya yumurtlama ise belli bi döngüsü var o işlemin de benim pazar günü regl olmam imkansız değil mi o zaman? Anca lh dalgalanması olabilir diye düşünüyorum ben yumurtlama olması mantıken kafamda oturmuyor

iloveme, bu testleri surekl i kullanıyor muydun canım ben hiç denemedim faydası oluyor mu

Saglikla ilerler, saglikli bebegini kucagina alirsin insallah kuzum

ay süper demekki bazen de çok hesaplamamak lazım :) hesaplar kitaplar tutmayabiliyor, inşallah sağlıklı ilerlesin canım kendine bu arada çok dilkat et sıkı sıkı tutunsun sana
gerçekten nasipte varsa hiç uğraşmamama rağmen, hiç hesapta yokken oluyor canım insallah allah hepimizin gönlüne göre versin hiç hesap etmemiştim bu ayı hala şaşkınlığım geçmedi

Ben artık test yapmamya karar verdim bi hafta sonra gidip direk kan veririm

iloveme, bu testleri surekl i kullanıyor muydun canım ben hiç denemedim faydası oluyor mu
Ovülasyon testinin faydası var canım yumurtlama dönemini tespit edebiliyorsun ama stresli ve panik bir karakterin varsa ve yeni denemeye başladıysanız hiç gerek yok akışına bırak regl bittikten sonra 2 günde bir değerlendirmeye çalışın zaten yumurtlamayı yakalarsın

Daha çok yeni 1 ay denedik olmadi gecen ay malum kpss falan derken stresli bi aydı, bu da ikinci ay bakalim insallah yakalamisizdir

gerçekten nasipte varsa hiç uğraşmamama rağmen, hiç hesapta yokken oluyor canım insallah allah hepimizin gönlüne göre versin hiç hesap etmemiştim bu ayı hala şaşkınlığım geçmedi
Ya kesinlikle katılıyorum. Söktürücü kullandım, bir sürü seyahat yaptım, ağır yürüyüşler yaptım. Öbür ay ilaçla adet olup bi doktora görünürüm diyordum.

Ben de kızıma hamile kaldığımı ovülasyon testi ile öğrenmiştim şüphelenip. Teste geç mi başladıysam hep negatif çıkıyordu. Adet tarihime yaklaşınca pozitif çıktı iki tanesi gebelik testi aldım ve çift çizgi çıktı biri silik biri koyuydu. Ertesi gün doktora gittik daha adet günün yeni gelmiş çıkmaz testte dedi ama ben ısrarla kan verdim ve sonuç pozitifti. Senin de hayırlısıyla pozitif çıkar inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…