Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
fiona13 kız neredesin yine ne içiyon sesin çıkmıyor

yettiim kuzuuu amaaa bu bata koyuuu heyecan yaratttıı ayy var bişiler vaaar adresini ver sana. gebelik testi getirip zorla yaptırcam sana. ama kuzum bir yana valla çok güzel koyuluğu . tutmak istiyosun kendini biliyorum baskı yapıp hadi hadi demicem tut kendini tutabildiğin kadar

Çok tatlısın ya. Çok teşekkür ederim. Ben daha kan sonucu olmadan karından bakıp kese yok diyince panik olmuştum da içimde zaten çok yeni çıkaR çıkarsa diye bi his de vardı. İçim rahat şükürler olsun, yeter ki 54 olan ilk değer sağlıkla artsın

Aynen kuzucum pco olduğum kesin değil ultrason olmadı ama pco da böyle dalgalanmalar oluyorsa pco olduğumu anlamış oluruz

Devamı cumartesi artık tertemiz negatifi görünce rahatlarız

Kuzu bu ay bitkisel karışımlı bi macun yedim çatlamaya kadar o etkilemiş olabilir diye düşünüyorum ya da U Uzaygemisi35 dediği gibi pco varsa dalgalanmalar oluyormuş
Kuzu ben de pco yum hiç böyle yumurtlama görmedim şimdiye kadar. Gaz veriyo gibi olmayım. Hayırlısıyla sağlıkla olsun inşallah bat ne zamandı

Aynen kuzucum pco olduğum kesin değil ultrason olmadı ama pco da böyle dalgalanmalar oluyorsa pco olduğumu anlamış oluruz
kuzu bende pko var çok adetten önce ovü yaptım böle bişi görmedim. böyle net bi koyuluk hiç hem de. inşallah ben iyiye yordumm. tertemiz negatif değil deee mis gibi çift çizgi görünce as bayraklaaarı aas diye bağırcam sana

Kuzu ben de pco yum hiç böyle yumurtlama görmedim şimdiye kadar. Gaz veriyo gibi olmayım. Hayırlısıyla sağlıkla olsun☺ inşallah bat ne zamandı
Pazar günü kuzu ama karnım belim ağrıyor şuan çok kötü regl olacak gibi ve midem iyi değil sökülecek bence regl olursam araştırcam bunu neden yüksek diye bi de bu çıktı

Ay inşallah kuzu şuan karnım çok ağrıyor regl ağrısı gibi ve belime vurdu sabaha sökülecek gibi sanki

Sana ne kadar çok hak veriyorum bir bilsen içim acıyo televizyon da çocuk haberlerini izlerken şidrete uğrayan mı dersin doğurup çöpe atan mı neler neler böyle insaanlardan alıp bizlere versin Allah'ım.Allah'ım kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah

minseo canım bence pkodakiler de bu kadar koyu olmuyor zaten. Benim tek aklıma gelen macunun etkisi olabilir gerçekten, sen değerlendirsen mi acaba bu günleri ne olur ne olmaz? Eğer gebelik değilse bence kesin macun yapmıştır canım inşallah o ağrılar ve mide kalkması da gebelik belirtisidir bu konu sana uğurlu gelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…