Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
fiona13 fiona13 kız neredesin yine ne içiyon sesin çıkmıyor 😆
:rolleyes::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55:
yettiim kuzuuu amaaa bu bata koyuuu heyecan yaratttıı ayy var bişiler vaaar 🙏🏻🙏🏻 adresini ver sana. gebelik testi getirip zorla yaptırcam sana. 😁 ama kuzum bir yana valla çok güzel koyuluğu . tutmak istiyosun kendini biliyorum baskı yapıp hadi hadi demicem tut kendini tutabildiğin kadar 💃🏻💃🏻💃🏻

Canım tarlusal kullandığın için korkma. Benim doktorum 3 ay boyunca tarlusal ile tedavi uyguladı ilk gebeliğimde. Tehlikeli olsa bu şekilde yapmazdı. 4. Ay tarlusal sonrası klomen ile hamile kaldım ve Allaha şükür hiçbir problem yaşamadan sağlıklı doğum yaptım. Tedirgin olup kendini strese sokman daha tehlikeli emin ol
Çok tatlısın ya. Çok teşekkür ederim. Ben daha kan sonucu olmadan karından bakıp kese yok diyince panik olmuştum da içimde zaten çok yeni çıkaR çıkarsa diye bi his de vardı. İçim rahat şükürler olsun, yeter ki 54 olan ilk değer sağlıkla artsın🙏😊

Canım valla heveslendirmek istemem ama bu baya baya koyu çıkmış 😱😱😱
Yani tabi ki bu lh hormonu ve dalgalanmalar olabilir, pkoda böyle şeyler de olabiliyor, belki o kullandığın macun etkilemiş olabilir diye aklıma geliyor yoksa bata bu kadar yakın bu kadar koyu çıkması çok mantıklı değil 🤔 ben çok heyecanlanmaya başladım senle ilgili 😊
Aynen kuzucum pco olduğum kesin değil ultrason olmadı ama pco da böyle dalgalanmalar oluyorsa pco olduğumu anlamış oluruz 😂

:rolleyes::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55:
yettiim kuzuuu amaaa bu bata koyuuu heyecan yaratttıı ayy var bişiler vaaar 🙏🏻🙏🏻 adresini ver sana. gebelik testi getirip zorla yaptırcam sana. 😁 ama kuzum bir yana valla çok güzel koyuluğu . tutmak istiyosun kendini biliyorum baskı yapıp hadi hadi demicem tut kendini tutabildiğin kadar 💃🏻💃🏻💃🏻
Devamı cumartesi artık tertemiz negatifi görünce rahatlarız 😆😆😆😆

Kuzu bu ay bitkisel karışımlı bi macun yedim çatlamaya kadar o etkilemiş olabilir diye düşünüyorum ya da U Uzaygemisi35 dediği gibi pco varsa dalgalanmalar oluyormuş
Kuzu ben de pco yum hiç böyle yumurtlama görmedim şimdiye kadar. Gaz veriyo gibi olmayım. Hayırlısıyla sağlıkla olsun☺️ inşallah bat ne zamandı 🙃

Aynen kuzucum pco olduğum kesin değil ultrason olmadı ama pco da böyle dalgalanmalar oluyorsa pco olduğumu anlamış oluruz 😂
kuzu bende pko var çok adetten önce ovü yaptım böle bişi görmedim. böyle net bi koyuluk hiç hem de. inşallah ben iyiye yordumm. tertemiz negatif değil deee mis gibi çift çizgi görünce as bayraklaaarı aas diye bağırcam sana 😁

Kuzu ben de pco yum hiç böyle yumurtlama görmedim şimdiye kadar. Gaz veriyo gibi olmayım. Hayırlısıyla sağlıkla olsun☺ inşallah bat ne zamandı 🙃
Pazar günü kuzu ama karnım belim ağrıyor şuan çok kötü regl olacak gibi ve midem iyi değil sökülecek bence regl olursam araştırcam bunu neden yüksek diye bi de bu çıktı 😤

kuzu bende pko var çok adetten önce ovü yaptım böle bişi görmedim. böyle net bi koyuluk hiç hem de. inşallah ben iyiye yordumm. tertemiz negatif değil deee mis gibi çift çizgi görünce as bayraklaaarı aas diye bağırcam sana 😁
Ay inşallah kuzu şuan karnım çok ağrıyor regl ağrısı gibi ve belime vurdu sabaha sökülecek gibi sanki

Sana ne kadar çok hak veriyorum bir bilsen içim acıyo televizyon da çocuk haberlerini izlerken şidrete uğrayan mı dersin doğurup çöpe atan mı neler neler böyle insaanlardan alıp bizlere versin Allah'ım.Allah'ım kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah
Kıyamam ya, keske hiç birimiz sabahlara kafar bunları düşünmek zorunda kalmasak😓 bazen düşünğyorum cocuguna hiç ilgi gösteemeyen bakmayan cocuk istemeyen insanların hemen oluyor ardı ardına biz neden böyle oluyoruz diye işte ama vardır bi hayır diyorum

minseo minseo canım bence pkodakiler de bu kadar koyu olmuyor zaten. Benim tek aklıma gelen macunun etkisi olabilir gerçekten, sen değerlendirsen mi acaba bu günleri ne olur ne olmaz? Eğer gebelik değilse bence kesin macun yapmıştır canım 🙄 inşallah o ağrılar ve mide kalkması da gebelik belirtisidir bu konu sana uğurlu gelir 🙏

X