Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Uzun zamandır bebek istiyor dum eşim istemiyor du sen nekadar istiyor san bende okadar istemiyorum diyordu dün akşam ne hikmetse tamm yapalım dedi hala şok içindeyim. Bugün adet oldum Bu ay doktora gideceğim genel kontrol için inşallah hayırlısı olur çok mutlu oldum

Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah süren bittiği zaman rabbim beklemenin mükâfatını versin tombalak tombalak sağlıklı bebeklerin olsun♥
İnşallah canım hepimizin olsun inşallah.
Sağlıklı bebisleri. İsteyen herkese hayırla sağlıkla versin Rabbim

Kızlar Prefert jel hakkında bilgisi olan var mı ya da kullanan? Bu ay almayı düşünüyorum fakat çok pahalı değer mi acaba buna minseo

Merhaba sorununuz var mıydı 2. İğneden sonraki kaçıncı gününüz acaba
2. İğneden sonra adet oldum bitti canım bu ay hiç bişey kullanmadım. 2 düşüğüm oldu pıhtılaşma sorunum var doktorda planlı gebelik plsun iğneye erken baslayalım dediği için klomen ve catlatma iğnesi oldum ama gebelik olmadı, planlayamadık malesef bende catlatma iğnesi bekleme vs yoruyodu psikolojik olarak ara verdim şimdi normal deniyorum

Kızlar Prefert jel hakkında bilgisi olan var mı ya da kullanan? Bu ay almayı düşünüyorum fakat çok pahalı değer mi acaba buna minseo
Canım spermin daha hızlı gitmesini sağlıyordu sanırım yazanlara göre ama eşinde bi problem yoksa bence gerek yok, onun yerine sen macun alıp denesene canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…