Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
bana da çok ilginç geliyo ama büyğk konuşmiyim 😁 düşünsene maydonoz buharına çömmüşsün yarı çıplak bana bi gülme gelir suan bile yazarken gülüyorum deli gibi. o sırada eşin geliyo içeri o sahneyi görüyo açıklamaya çalışıyorsun falan 😁 şka bi yana da @husniye35 canım çok yapan duydum fayda görüp şifa buldum diyen de, yani tercih senin :)
Sütü içip maydanozu yesek? 🙄

Allahım beni affet 🙏

Eklentiler

• IMG_20201001_154407.jpg
    IMG_20201001_154407.jpg
    107,8 KB · Görüntüleme: 40
aynen kuzum okuduklarımı görünce şok oldum yaaa cidden varmış umut dünyası Allah aratmasın insanlar neler yapıyo bebek için Allahım mükafatlandırsın inşallah :KK43:
Tabi cnm eskiden bildiğimiz yontemler mı varmıs, ben rahım ıcın temızlıyor tüpler de tıkanıklık varsa acmaya yardımcı oluyor diye duymustum

Kızlar Bursada hsg çekilen yer arıyorum. Ağrı yaşamadan Çektiren duyan varsa önerir misiniz?

Kızlar Bursada hsg çekilen yer arıyorum. Ağrı yaşamadan Çektiren duyan varsa önerir misiniz?
Canım medicabil hastanesinin doktorları iyi diye biliyorum eşim orda çalıştı daha önce anestezili çekilecek olduktan sonra diğer hastanelerle de sıkıntı yaşamazsın diye düşünüyorum ben

Canım medicabil hastanesinin doktorları iyi diye biliyorum eşim orda çalıştı daha önce anestezili çekilecek olduktan sonra diğer hastanelerle de sıkıntı yaşamazsın diye düşünüyorum ben
sağol canım Önümüzdeki günlerde çektireyim diyorum cesaretimi toplayıp. Diğer testler temiz 1yıl oldu hiç gebelik yaşamadım

Kızlar hastaneden aradılar çok yeni bir gebelik var dediler 60 çıkmış sonucum inanamıyorum. İnşallah sağlıkla artar 🙏 darısı tüm isteyenlere😊
Ayyy nasıl sevindim anlatamam. Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Şimdi bana umut oldun işte çünkü testimiz çok benzer çıkmıştı. Lekelenmem bugün baya azaldı acaba yerleşme kanamasımı yaşadım ben🤭

Cnm farkediyor diye biliyorum benim gittiğim bütün doktorlar tsh a bakmadan önce aç mısın diye soruyor mutlaka
Bana sormadı da bugün ben de unutmuşum tok gitmiştim . Ama 1 saat önceden yemiştim . Sonra kardeşim hemşire ona sordum kana karışması 2 saat yemeğin dedi sanırım çok ayrı çıkmaz sonuç

X