Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Toplam sperm haraketliligi dusuk cikti
Tmm canim tesekkur ederim

Bu yontemı eskiler cok yaparmış, vardır bi bildikleri

Bilen varsa yada yasayan bilgilendirebilir mi?

canım geçmiş olsun ama anlattıkların bana polibim olduğu zamanları hatırlattı. ara kanama değildi resmen kanardı, istersen bi gogulla belirtierini, zararsız et beni rahim içindeki ama ciddi kanama ypar.

Daha çok varmış bata. Bu kadar erken olur mu belirti bilemedim. Üşütmüş falan olmayasın?
Gunduzleri sicak ama bazen yinede patik corap giyorum aksamlari zaten soguk oldugu icin hep patik corap giyiyom uyuyana kadar ayagimdan cikartmiyorum ama oda olabilir varkinda olmadan usutmus olabilriim

Kızlaar merhaba. Birkaç gün önce TSH için sağlık ocağına gitmiştim ve yüksek çıkmıştı. Bugün doktora gittim normal aralıklarda çıktı yeni testte çok sevindim nodül falan da yokmuş gebelik için engel bir durum değilmis. TSH 3.63 su ann mg i arttırdık. Ama doktor aç mısın tok.musun diye sormadı ben de kahvaltı yapıp gitmiştim sonuçlar çok.etkilenir mi açlık.tokkuktan

merhaba bugün tam aynı şekilde çıktı one time testim. Tarlusal kullandım bir hafta da geçti. Acaba mı diyorum ama en iyisi kan vermek galiba. Yeniden test yaptığınızda güzel haberlerinizi bekliyoruz.
Testi yaptıktan sonra açık kahve lekelenmem başladı şimdide devam ediyor. Yarın regl günüm normalde. Sökülücem sanırım. Eğer geçerse yaparım tekrar testi galiba. Siz tarlusal da kullanmışsınız ama tam emin olmadan mı kullandınız ki?

Kanda test yaptırdım negatifti, aradan on gün geçti tarlusale başlayacağım gün idrar testi yaptım yine negatifti, sonra 6 gün boyunca günde 2 şer kez kullandım. Bugün halen olmayınca test yaptım silik gördüm. Az evvel doktora gittim rahim kalınlaşmış ama kese yok dedi gene de bhcg bakalım dedi. Benim bildiğim çok düşük değerlerde kese görünmüyor ki zaten. Öğleden sonra dört gibi belli olacak kan sonucu.

Bu testlerde yanılma payı oluyor, ben de çok güvenmeden yapmıştım zaten. İnşallah hayırlı bir sonuç çıkar mutlaka haber verin bize de

tsh da açlık tokluk farketmiyor canım

Ben hala rahime sülük koyduranlardayım onu bir türlü aklım hayalim almıyor ya bana aşırı korkunç geliyor
ben o sülüğü yaptırsam kalp krizinden giderim hayatta hiç bi hayvandan korkmam tiksinmem evdeki böcekleri bile elimle alır bırakırım doğaya ama sülük+fare+yılan beni benden alıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…