Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Test yaptın mı canım inşallah olmazsın🙏
Korkuyorum test yapmaya almadım test falan kuzum ya tek belirtim kasık ağrısı ve göğüslerim şiş ve kahverengi ama karnında adet olcak Gibi cok hafif sancı var belki bugün alırım bı tane test

canım ikiz gebelik falan olabilir mi cünkü bazen öyle olunca erken dönemde birisi düşüp birisi kalabiliyor. Hcgn baya artmıs cünkü az bi artış olmamış. Doktora gitmek için gec kalma derim nolur nolmaz
Ahhh keşke😍 ne güzel olurdu ama cok ihtimal yok cnku ilk reglim geciktikten 3 gun sonra kan vermistim 20 cikmisti oranim

Ovulasyon testiyle tüm günleri degerlendirdim. gebelik oluşsaydı batma falan olurdu demi kızlar ama Hç bir belirti yok bu ayda tırt 🙁🙁

Kanda test yaptırdım negatifti, aradan on gün geçti tarlusale başlayacağım gün idrar testi yaptım yine negatifti, sonra 6 gün boyunca günde 2 şer kez kullandım. Bugün halen olmayınca test yaptım silik gördüm. Az evvel doktora gittim rahim kalınlaşmış ama kese yok dedi gene de bhcg bakalım dedi. Benim bildiğim çok düşük değerlerde kese görünmüyor ki zaten. Öğleden sonra dört gibi belli olacak kan sonucu. 🥺
Hadi inşallah güzel sonuçlarınızı bekliyoruz. Doktorun da kesenin bu kadar erken gözükmeyeceğini bilmesi gerekir zaten 🙄 rahim kalınlaştıysa ve adet belirtisi yoksa gebelik olabilir gerçekten. Gebelik olmazsa rahim içi dökülecek zaten adetle. Heyecanlandım ben de sizinle inşallah iyi sonuçlarla dönersiniz 🤗

ben o sülüğü yaptırsam kalp krizinden giderim hayatta hiç bi hayvandan korkmam tiksinmem evdeki böcekleri bile elimle alır bırakırım doğaya ama sülük+fare+yılan beni benden alıyor :skandal:
Ben de dayanamamm ben evdeki böceklere de dayanamayan biri olarak 🙈 evde bir böcek görsem evden çıkıp eşimi beklerim o derece 😆 vücudunun içine öyle bir canlı almak benim için korku filmi gibi 😱

Günün geçmiş canım nasıl ümitsiz olunurki 😊
Benim aşılamanın 5. Günüydü canım, bugün çok fazla akıntım oldu hatta akıntının içinde kahverengi kılcal damar gibi birşeyler vardı, hatta midesi bulunmayan biri varsa görseli özelden atayım dedim, bikaç arkadaş yardımcı oldu sağolsunlar, döllenme zamanında olan bi durum dediler. Ben pek ümitlendim ama daha test günüme 8-9 gün var.
Ben cok umitlenmek istemiyorm sonra cok üzülüyorum canm ya . Yaa dahada varms heycanlandm hadi insallh seninledr minik mucize kzum🥰

X