Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
kızlar günaydın tünaydıınnnn :) süt buharınıda söyledi arkadaşım sütü kaynatıp buharına oturuyomuşsunuz süt yumurtalıklarımızı uyarıyormuş ve rahimi genişletiyormuş ondan sonra birliktelik yaşamak gerekiyormuş deneyen varmı hiç aranızda duyan ?

Yabancı kaynaklardan böyle bir istatistik buldum, ne kadar farkediyor hcg değerleri testleri negatif çıkanlar üzülmeyin hala umudumuz var

Eklentiler

• 1740F587-D346-4B0A-ACB3-601D24A9AE2E.png
    323,5 KB · Görüntüleme: 65
minseo U Uzaygemisi35 kizlar ya dunden bitmek bilmeyen kasık agrim var ve kaca kemigime vuruyor agri sizde hamilelik belirtisi yada baska bisey mi kasık agrisi ve bel agrisi adet olacakmisim gibi agriyor bat 9 ekim bi bilginiz varsa cevplarmisiniz bu ay hic umidim yok esimin bi problem cikti sperm testinde

hayırdır canım ne sıkıntı çıktı

canım valla bilmiyorum ki anlasam kendime teşhis koycam önce

Kuzu biz ne zaman yapmaya başlayacağız bnm test gördükçe bitim kanlanıyor :) daha da çok var gibi, yumurtlamanın 5.günü daha bugun benim
ben de kuzu valla ben zatten diyorum ya iflah olmaz bir test delisii ben heralde 2-3 kala kesin yaparım dayanamam kiii ben şimdi cmsttes 21. gün progestron vericem bakalım çatlayıpçatlamamış mı onu görürüz en azından

Tövbe tövbe

Ben de senden cesaret alirim muhtemelen canim

Hayırdır eşinde ne problem çıktı ? Geçmiş olsun ama ne problemlerle bile hamile kalınabiliyor hemen düşürme umudunu. 9ekime daha var bu kadar erken belirti çıkar mı hiç bilmiyorum ama idrar yollarını falan üşütünce de olabilir biraz bekle bakalım geçecek mi

Kızlar deli olacam ya benim kanama yine başladı sanki şansımıza gibi ilişki günü kesiliyor diğer dün başlıyo bi gün var bi gün yok önceki gibi ağrı kalmadı kasıklarımda ama kanama geliyo çoğunluk kahve ama Afedersiniz lavoboya oturduğumda kırmızı kan geliyo neyin nesi bu ya kesilmezse cuma gel demişti doktor acaba başka doktora mı gitsem ki bu doktorum kist yapmaz diyo kanamayı e kist değilse ne ki bu hiç böyle olmazdı ara lekelenme lerim olurdu ama bu şekilde kanama gibi değildi. Bi de peçeteye silince peçeteye küçük küçük pıhtı parçaları var bana kisti atıyorum gibi geliyor ama sizce ne olabilir

4-5 gün önce testte öğrenenlere hayranım zaten
1 hafta önce öğrenenler var nasıl oluyor anlamıyorum Ne ara buluşup kaynaştı bu yumurtayla sperm ne ahcg salgışanmaya başladı da idrara geçti Benim kimyasal gebeliğimde bata 3 gün kala kanda 32 idi idrarın ruhu duymamıştı

senin yine iyimiş benim reglden 1 gün önce bile testte hayalet gibi çıkmıştı

canım bence bi git ya rahimde yara falan olmasın ? regl harici böyle kanama ile kist atılır mı ki bilemedim valla yabancı olduğum konular ama bence bi görün derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…