Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Hayırdır eşinde ne problem çıktı ? Geçmiş olsun ama ne problemlerle bile hamile kalınabiliyor hemen düşürme umudunu. 9ekime daha var bu kadar erken belirti çıkar mı hiç bilmiyorum ama idrar yollarını falan üşütünce de olabilir biraz bekle bakalım geçecek mi 😔
Toplam sperm haraketliligi dusuk cikti
Tmm canim tesekkur ederim

kızlar günaydın tünaydıınnnn :) süt buharınıda söyledi arkadaşım sütü kaynatıp buharına oturuyomuşsunuz süt yumurtalıklarımızı uyarıyormuş ve rahimi genişletiyormuş ondan sonra birliktelik yaşamak gerekiyormuş deneyen varmı hiç aranızda duyan ?
Bu yontemı eskiler cok yaparmış, vardır bi bildikleri 👍🏻☺️

minseo minseo U Uzaygemisi35 kizlar ya dunden bitmek bilmeyen kasık agrim var ve kaca kemigime vuruyor agri sizde hamilelik belirtisi yada baska bisey mi kasık agrisi ve bel agrisi adet olacakmisim gibi agriyor bat 9 ekim bi bilginiz varsa cevplarmisiniz 😒 bu ay hic umidim yok esimin bi problem cikti sperm testinde 😔
Bilen varsa yada yasayan bilgilendirebilir mi? 😔

Kızlar deli olacam ya benim kanama yine başladı sanki şansımıza gibi ilişki günü kesiliyor diğer dün başlıyo bi gün var bi gün yok önceki gibi ağrı kalmadı kasıklarımda ama kanama geliyo çoğunluk kahve ama Afedersiniz lavoboya oturduğumda kırmızı kan geliyo neyin nesi bu ya kesilmezse cuma gel demişti doktor acaba başka doktora mı gitsem ki bu doktorum kist yapmaz diyo kanamayı e kist değilse ne ki bu hiç böyle olmazdı ara lekelenme lerim olurdu ama bu şekilde kanama gibi değildi. Bi de peçeteye silince peçeteye küçük küçük pıhtı parçaları var bana kisti atıyorum gibi geliyor ama sizce ne olabilir
canım geçmiş olsun ama anlattıkların bana polibim olduğu zamanları hatırlattı. ara kanama değildi resmen kanardı, istersen bi gogulla belirtierini, zararsız et beni rahim içindeki ama ciddi kanama ypar.

Daha çok varmış bata. Bu kadar erken olur mu belirti bilemedim. Üşütmüş falan olmayasın?
Gunduzleri sicak ama bazen yinede patik corap giyorum aksamlari zaten soguk oldugu icin hep patik corap giyiyom uyuyana kadar ayagimdan cikartmiyorum ama oda olabilir varkinda olmadan usutmus olabilriim

Kızlaar merhaba. Birkaç gün önce TSH için sağlık ocağına gitmiştim ve yüksek çıkmıştı. Bugün doktora gittim normal aralıklarda çıktı yeni testte 🤭🤭 çok sevindim nodül falan da yokmuş gebelik için engel bir durum değilmis. TSH 3.63 su ann mg i arttırdık. Ama doktor aç mısın tok.musun diye sormadı ben de kahvaltı yapıp gitmiştim sonuçlar çok.etkilenir mi açlık.tokkuktan

merhaba bugün tam aynı şekilde çıktı one time testim. Tarlusal kullandım bir hafta da geçti. Acaba mı diyorum ama en iyisi kan vermek galiba. Yeniden test yaptığınızda güzel haberlerinizi bekliyoruz.
Testi yaptıktan sonra açık kahve lekelenmem başladı şimdide devam ediyor. Yarın regl günüm normalde. Sökülücem sanırım. Eğer geçerse yaparım tekrar testi galiba. Siz tarlusal da kullanmışsınız ama tam emin olmadan mı kullandınız ki?

Testi yaptıktan sonra açık kahve lekelenmem başladı şimdide devam ediyor. Yarın regl günüm normalde. Sökülücem sanırım. Eğer geçerse yaparım tekrar testi galiba. Siz tarlusal da kullanmışsınız ama tam emin olmadan mı kullandınız ki?
Kanda test yaptırdım negatifti, aradan on gün geçti tarlusale başlayacağım gün idrar testi yaptım yine negatifti, sonra 6 gün boyunca günde 2 şer kez kullandım. Bugün halen olmayınca test yaptım silik gördüm. Az evvel doktora gittim rahim kalınlaşmış ama kese yok dedi gene de bhcg bakalım dedi. Benim bildiğim çok düşük değerlerde kese görünmüyor ki zaten. Öğleden sonra dört gibi belli olacak kan sonucu. 🥺

Kanda test yaptırdım negatifti, aradan on gün geçti tarlusale başlayacağım gün idrar testi yaptım yine negatifti, sonra 6 gün boyunca günde 2 şer kez kullandım. Bugün halen olmayınca test yaptım silik gördüm. Az evvel doktora gittim rahim kalınlaşmış ama kese yok dedi gene de bhcg bakalım dedi. Benim bildiğim çok düşük değerlerde kese görünmüyor ki zaten. Öğleden sonra dört gibi belli olacak kan sonucu. 🥺
Bu testlerde yanılma payı oluyor, ben de çok güvenmeden yapmıştım zaten. İnşallah hayırlı bir sonuç çıkar mutlaka haber verin bize de ❤️

Kızlaar merhaba. Birkaç gün önce TSH için sağlık ocağına gitmiştim ve yüksek çıkmıştı. Bugün doktora gittim normal aralıklarda çıktı yeni testte 🤭🤭 çok sevindim nodül falan da yokmuş gebelik için engel bir durum değilmis. TSH 3.63 su ann mg i arttırdık. Ama doktor aç mısın tok.musun diye sormadı ben de kahvaltı yapıp gitmiştim sonuçlar çok.etkilenir mi açlık.tokkuktan
tsh da açlık tokluk farketmiyor canım

Ben hala rahime sülük koyduranlardayım 🙈 onu bir türlü aklım hayalim almıyor ya bana aşırı korkunç geliyor
ben o sülüğü yaptırsam kalp krizinden giderim hayatta hiç bi hayvandan korkmam tiksinmem evdeki böcekleri bile elimle alır bırakırım doğaya ama sülük+fare+yılan beni benden alıyor :skandal:

X