Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Ayy çok heyecanlı valla bilmiyorum ki 🙈 çok güzel değerlendirmişsiniz. Ben de bugün vurdum iğnemi cumartesi pazar ve salı günlerine ödev verdi 🤣 yaa nakalım inşallah vardır olmuştur bebiş istersen git yaptır ama iğne etkisi mi diye insan yine de tedirgin olur ben bilemedim valla 🙈

Ayyy hadi bakalım uçuşun kodunu söyle takip edelim🤣 bol şanss canım rast gelsin işlerin direkt bugün mü gideceksin merkeze de?
oh oh çalışın güzelce ödevinize :) yüüüss puan almamız lazım yüüüsssss bekleyeyim ya bilmiyom içim çok değişik

inşallah canım eğer bu ay da olmazsa sanırım sonraki
ay direk histeroskopi olacak. sana korunma verdi mi bu ay doktor ? yada yasak ?
Vermedi gerek yok korunmaya dedi. Antibiyotik kullandım 5 gün sadece. Ama kanamam oldu biraz birkaç gün, sonrada ağrım oldu o yüzden bizde yapmayalım dedik.

Her doktorun farklı görüş bildirmesi cidden beyin yakıyor. Ama bence de yaptır ya, bi tüp doktoru ile görüştün mü hiç onlar bu tarz mevzulara daha yatkın belki histereskopiye daha olumlu yaklaşırlar gibi geliyor bana. Aşılama bile zor yapıldıysa embriyo transferi, yumurta toplama vs. de zor olur bence de histeroskopi şart gibi duruyor
Lumix Lumix Gerçekten doktorların hem fikir olmaması beynimizi bulandırıyor.. bence en kötü senaryodan ilerleyin, çünkü en iyi senaryodan ilerleyince yine karşına o durum cıkarsa aa o doktor demişti ama biz dikkate almadık dersiniz..

Yazdıktan sonra gün saydım ben de, evet bugün vermiş olması lazım dedim. Sayenizde kendi derdimi unutuyorum. Bana sıra gelemiyor 🙈 Sonucu yaz bize. İkiz mi getiriyorsun napıyorsun yüksek yüksek gidiyor maşallah
Yaa kıyamam ben sana güzel kalplim 🥰 düşündüğüm tek şey bu
olmayınca ben kendimi bile unutuyorum bazen.
Ayy keşke olsa valla yaş ermiş kemale, 2 tane birden hiç fena olmazdı ☺️

Yaa kıyamam ben sana güzel kalplim 🥰 düşündüğüm tek şey bu
olmayınca ben kendimi bile unutuyorum bazen.
Ayy keşke olsa valla yaş ermiş kemale, 2 tane birden hiç fena olmazdı ☺️
Nesi varmış yaşımızın ya dur benim tekiz tekiz iki tane doğurma hedefim var daha. Birinidoğurmadanikincininplanınıyapanspor 🙈

X