Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kızlar günaydın ☀ dün gece lh testi yaptım silik çıktı hepimiz rahatylayabiliriz😅 gece rüyamda neler gördüm neler sizle gerçek hayatta görüşüyormuşuz gebelik testi yapıyorum gebelik testinde çift çizgi değil direk beta hcg değeri yazıyormuş benim 1000 çıkıyo herkes şok nasıl olur regle daha 3 gün var diyorsunuz kesin ikiz ya da üçüz tartışması başlıyor bu defa😆😆😆
Günaydın canım lh bakacağına hcg baksan aslında 😂

Kizlar basima cok enteresan bir sey geldi dun misafirlige gittik hiçbir seyim yoktu bianda soluk borum yanmaya basladi nefesim kesildi konusamadim hemen bi poset istedim lavaboya ve kusmaya basladim gercekten inanilmaz utanc vericiydi bugun regl gunum olucak miyim bilmiyorum ama bu mide bulantisi neyin nesi yine mi usuttum acaba

Kizlar basima cok enteresan bir sey geldi dun misafirlige gittik hiçbir seyim yoktu bianda soluk borum yanmaya basladi nefesim kesildi konusamadim hemen bi poset istedim lavaboya ve kusmaya basladim gercekten inanilmaz utanc vericiydi bugun regl gunum olucak miyim bilmiyorum ama bu mide bulantisi neyin nesi yine mi usuttum acaba
Geçmiş olsun canım testin negatifti diye biliyorum mideni falan mı üşüttün acaba 😑 benim regl olacağım da midem çok bulanır

X