Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kızlar bişi sorucam. Düsük yaptiktan sonra beta hcg nasil dusuyor yavas yavas mi? Ben en son 4 gun once kan vermistim ve 70 cikmisti. Dün evde dusuk yaptim. Bugun betam 300 cikti:KK43: bu normal mi?
4 gün önce kan vermişsiniz dün düşük yaptıysanız 3 günde beta yükselmiştir ve bugünden sonra düşmeye başlar canım eğer bebek çift değilse ama ciftese biri düşüp diğeri kalabilir birde dış gebelik ihtimali var çift bebek de biri düşüp diğeri yumartalıkda devam ediyor kusurabak na çok kötü seneryo yazdım ama ihtimaller oluyormuş bende bu yıl öğrendim üzücü bir şekilde inş en kısa Zamanda sağlığına kavuşur sağlıklı evlatların olur

4 gün önce kan vermişsiniz dün düşük yaptıysanız 3 günde beta yükselmiştir ve bugünden sonra düşmeye başlar canım eğer bebek çift değilse ama ciftese biri düşüp diğeri kalabilir birde dış gebelik ihtimali var çift bebek de biri düşüp diğeri yumartalıkda devam ediyor kusurabak na çok kötü seneryo yazdım ama ihtimaller oluyormuş bende bu yıl öğrendim üzücü bir şekilde inş en kısa Zamanda sağlığına kavuşur sağlıklı evlatların olur
Cevabiniz icin cok tesekkur ederim. Dis gebelik tecrube etmis birisi olarak bende düsmanima bile vermesin diyorm. bu sefer kendiliginden düştü diye sevindirdi bile beni dış gebelik tecrübesi.. rabbim burda isteyen herkese nasip etsin saglikli evlatlar.

Cevabiniz icin cok tesekkur ederim. Dis gebelik tecrube etmis birisi olarak bende düsmanima bile vermesin diyorm. bu sefer kendiliginden düştü diye sevindirdi bile beni dış gebelik tecrübesi.. rabbim burda isteyen herkese nasip etsin saglikli evlatlar.
Amin canım maalesef bende bu yıl tecrübe ettim insan normal düşüğe seviniyor dış gebelik olmasında diyor Rabbim affetsin sınav tabi bunlar isyan etmiyoruz hayırlısı ile sağlıklı evlatlarımız olur hepimizin inş

Kizlar bu ay bal tarcin corek otu denicem tedaviye ara verecem deneyen varmi tabi kontrole gidecem once kist vs varmi diye sadece yumurta buyutuculeee ara vermek istiyorum deneyeniniz var mi

kızlarrr Chloe Ting programı yapıyorum düşüğe sebep olur mu hamile olduğumu anlarsam bırakacağım daha sakin pilates hareketleri hamile egzersizleri yaparım ama kararsız kaldım
Chloe baya zor bir antrenman doktor bana egzersiz spor yapmak sorun değil hamilelikte demişti ama sen yine de çok zorlama canım bence

Yok kuzum pazar bat daha belli bişi yok :)
ayyy anca geldiiinnm ovüyüüü gördümmm dışardaydım bakamıyorum insan içinde ama vvar ya nedense senle ilgili bişiy düşünerek girdim kuzu foruma ya içime mi doğduu 🙏🏻 :rolleyes: seni gebelik testi yap diye baskılamak istemiyorumm ama çok merak ediyorumm🙏🏻 içinden nasıl gelirse öyle yap ama güzel enerjiler geliyoor 💃🏻💃🏻💃🏻

Kızlar bişi sorucam. Düsük yaptiktan sonra beta hcg nasil dusuyor yavas yavas mi? Ben en son 4 gun once kan vermistim ve 70 cikmisti. Dün evde dusuk yaptim. Bugun betam 300 cikti:KK43: bu normal mi?
Canım ben düşük yaptığımda kanamam olmasına rağmen yükseliş devam etmişti. Acaba bikacgun sonra kanaman yogunlastiktan sonra mi düşecek değerin?

ayyy anca geldiiinnm ovüyüüü gördümmm dışardaydım bakamıyorum insan içinde ama vvar ya nedense senle ilgili bişiy düşünerek girdim kuzu foruma ya içime mi doğduu 🙏🏻 :rolleyes: seni gebelik testi yap diye baskılamak istemiyorumm ama çok merak ediyorumm🙏🏻 içinden nasıl gelirse öyle yap ama güzel enerjiler geliyoor 💃🏻💃🏻💃🏻
Yaaa kuzum hepinizi hisleri çok güzel beni çok mutlu ediyorsunuz 💜 içimden test yapmak hiç gelmiyor nedense kuzu pazarı beklemek istiyorum ne kadar geç o kadar iyi gibi çünkü regl olacakmışım gibi geliyor

X