Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kızlar günaydın ☀ dün gece lh testi yaptım silik çıktı hepimiz rahatylayabiliriz😅 gece rüyamda neler gördüm neler sizle gerçek hayatta görüşüyormuşuz gebelik testi yapıyorum gebelik testinde çift çizgi değil direk beta hcg değeri yazıyormuş benim 1000 çıkıyo herkes şok nasıl olur regle daha 3 gün var diyorsunuz kesin ikiz ya da üçüz tartışması başlıyor bu defa😆😆😆
Günaydınnn canım ah bu rüyalar bizi ne yapacak 🤣🤣 harika bir rüya ya hakikaten şimdi Pazar günü baya net çizgi görürsek başlarız onu tartışmaya 🙈 hadi hayırlara çıksın inşallah canım çok heyecanlı 🥰
Günaydın kuzular 🤩
Sağlıklı huzurlu bereketli geçsin gününüz🙏
Günaydın hepimizin inşallah🙏
Kizlar basima cok enteresan bir sey geldi dun misafirlige gittik hiçbir seyim yoktu bianda soluk borum yanmaya basladi nefesim kesildi konusamadim hemen bi poset istedim lavaboya ve kusmaya basladim gercekten inanilmaz utanc vericiydi bugun regl gunum olucak miyim bilmiyorum ama bu mide bulantisi neyin nesi yine mi usuttum acaba
Ayy hayırdır inşallah nerden çıktı acaba 😔 havalar çok değişken üşütme olabilir gerçekten ama tekrar test yapacak mısın regl olmazsan?
minseo minseo canımm ben olmadım sanırım olmıcamm hayırlısıı:KK200:
Ayy harika haber bu hadi inşallah test haberlerini bekliyoruz 😍
Kuzular gunaydin Ekim ayi guzellikleriyle gelsin insallah 🌸
Günaydın canım hepimize inşallahh 🤗

Günaydınnn canım ah bu rüyalar bizi ne yapacak 🤣🤣 harika bir rüya ya hakikaten şimdi Pazar günü baya net çizgi görürsek başlarız onu tartışmaya 🙈 hadi hayırlara çıksın inşallah canım çok heyecanlı 🥰

yaa sorma yatıyoruz bebek, kalkıyoruz bebek sabah radyoda bile hamilelik konuşuluyordu :KK70: inşallah canım bakalım hayat bu sefer önüme ne sunacak :KK52:

yaa sorma yatıyoruz bebek, kalkıyoruz bebek sabah radyoda bile hamilelik konuşuluyordu :KK70: inşallah canım bakalım hayat bu sefer önüme ne sunacak :KK52:
Kız sen inşallah hamişsin🙏🏻🙏🏻 mesajları sonuna kadar heyecanla okudum pik cıkınca ardından bi gebelik testi yapmıssındır diye seni tebrik ediyorum heyecanına yenik düşmediğin için:KK70:

Gecen hafta cuma basladi birden. O gune kadar zaten beta degerim düşük diye sevinemiyordum pek. Hala devam ediyor kanamam. Kanama basladi 4 gun sonra dustu.
canım ikiz gebelik falan olabilir mi cünkü bazen öyle olunca erken dönemde birisi düşüp birisi kalabiliyor. Hcgn baya artmıs cünkü az bi artış olmamış. Doktora gitmek için gec kalma derim nolur nolmaz

Kız sen inşallah hamişsin🙏🏻🙏🏻 mesajları sonuna kadar heyecanla okudum pik cıkınca ardından bi gebelik testi yapmıssındır diye seni tebrik ediyorum heyecanına yenik düşmediğin için:KK70:
Gebelik testi yapmadım canım daha 10. gündü varsa bile idrara geçmemiştir, ama dün gece ovülasyon yaptım tekrar silik çıktı bence anlık bi lh dalgalanmasını yakaladım düşüncem o yönde :)

Anne olma yolunda emek verip, çaba harcayan tüm güzel kadınlar bu yolu birlikte yürüyelim.Yürüdüğümüz bu zorlu yolu birlikte çiçeklendirelim.💐 Hikayen her ne olursa olsun birbirimizin kalbine dokunmak için geç değil.💗

"Hiç kimse kendisi için gizlenen müjde ve mutluluğu bilemez" - Secde 17

Not: BAT Tarihi geçtikten sonra 5 gün içinde güncelleme için bilgi vermenizi rica ederim arkadaşlar , listemizi güncel tutalım 5 gün içinde bilgi verilmeyenleri listeden çıkarmak durumunda kalacağım.:anneadayı:

LİSTEYE EKLENMEK İSTEYENLERİN TEK BİR MESAJ İÇİNDE BAT VE NE KADAR SÜREDİR İSTEDİĞİNİ BELİRTMESİ GEREKMEKTEDİR. EKSİK BİLGİ İLE LİSTEYE EKLEME YAPILMAMAKTADIR.

GRUBUMUZDA HAMİLE KALAN ARKADAŞLARIM HAMİLELİK HABERİNİZİ ALDIKTAN SONRA AŞAĞIDAKİ SORULARI KOPYALARAK KARŞILARINA CEVAPLARIYLA BİRLİKTE BENİ ETİKETLEYEREK PAYLAŞIRSANIZ ÇOOOOK SEVİNİRİZ :KK5: BİZE BU GÜZEL HİKAYEYİ ANLATIR MISIN ? :anne:

• minseo minseo beni de ekler misin? bat 26 Ekim ve 2 yıldır bekliyoruz :dua:

Gebelik testi yapmadım canım daha 10. gündü varsa bile idrara geçmemiştir, ama dün gece ovülasyon yaptım tekrar silik çıktı bence anlık bi lh dalgalanmasını yakaladım düşüncem o yönde :)
😊Anlık yakaladığın dalgalanma belki bebektir canım🙏🤲

günaydınn kızlar🤤 dün yine bir minik çaplı bir alkol aldım 💆🏻‍♀️ midem çok kötü, sürünerek işe geldim. içmiycem diyorum resmen aa neden içmiyosun bebek mi var diyip darlayanlara inat olsun diye içiyorum bizi bu insanlar delirtecek 🤪 neyse bu sondu 🤐 sadece şarap içerim bi iki
kadeh artık 💆🏻‍♀️

günaydınn kızlar🤤 dün yine bir minik çaplı bir alkol aldım 💆🏻‍♀️ midem çok kötü, sürünerek işe geldim. içmiycem diyorum resmen aa neden içmiyosun bebek mi var diyip darlayanlara inat olsun diye içiyorum bizi bu insanlar delirtecek 🤪 neyse bu sondu 🤐 sadece şarap içerim bi iki
kadeh artık 💆🏻‍♀️
Zaten bebek varsa, alkolü abartmadığın sürece şimdiden bi zararı olmaz ki.

kadeh artık 💆🏻‍♀️
Kız ben hafta içi çay kahve bile içmiyorum uykumu alamam diye sen nasıl alkol içiyosun helal olsun karşim :KK70:

Hamileliktede lh de dalgalanmalar oluyormuş canım hatta topiklerde çok okuyorum hamileler deniyor adet gününde ovülasyon tesrleri pik yapıyor.
hiç bilmiyorum kuzum bu konuyu açıkçası daha önce hiç araştırmamıştım sadece beta hcg nin içindeki bir bileşen lh hormonuna benziyormuş bi makalede okumuştum lh testlerinin onu lh sanabilme olasılığını düşünüyordum ama dediğim gibi hiç emin değilim belirtim yok şuan sadece göğüslerim aşırı şiş ve ağrıyor bir de regl olacakmışım hissi var karnımda o kadar

hiç bilmiyorum kuzum bu konuyu açıkçası daha önce hiç araştırmamıştım sadece beta hcg nin içindeki bir bileşen lh hormonuna benziyormuş bi makalede okumuştum lh testlerinin onu lh sanabilme olasılığını düşünüyordum ama dediğim gibi hiç emin değilim belirtim yok şuan sadece göğüslerim aşırı şiş ve ağrıyor bir de regl olacakmışım hissi var karnımda o kadar
Göğüs ağrısı zaten gebelik belirtisi, adet olacakmış gibi ağrılarda öyle. Senin adete yakın adet ağrın normalde ne zaman başlıyor?

Kız ben hafta içi çay kahve bile içmiyorum uykumu alamam diye sen nasıl alkol içiyosun helal olsun karşim :KK70:
aahh ahh eskii hızlı günlerimi göreydinn sen benimmm beya şimdi acısı çıkıyo 🤪 iş yrerindekiler ısrar edince kıramadım keşke kırsaymşım midem elimde gezeriö bugün 😁

X