Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Bişey diyim mi ben bu ay hamile kaldığımdan inanın ne gün ilişkiye girdiğimi ya da girip girmediğmi bile bilmiyorum belki haftada bir bile olmus olabilir. Ve arkadaşlar o kadar salmıstım ki kayağa gidip şiddetli bir şekilde düşmüştüm ki o zaman hamileymişim. Gerçekten var böyle bişey insan nasıl unutabilirim diyor ama inanıın bir kere bile aklımdan geçmedi hangi gün yapıp da yumrtladığımı bilmiyorum

Uyuyp uyanıyorum arada bakıyorum konuşamalara 36.4 e dustu ates agrımda baya azaldı üşüttüm heralde ya enfeksıyon olsa devam ederdi dimi.

R Random3 da eşi kızmıstı hemen kalktı diye onlada alakası yokmuş pek demek ki

belki de öyle oluyodur canımcım, benim şartlanmışlık hissimin gr olmadığı zamanlarda da olmadı ki benim düşmemin sebebi bu.
aşırı üzerine düşmeye başlayınca da sanki benden daha çok uzaklaştı bu his , onu fark ettim.
Ben yarın sabah gidicem doktora, aslında hiç istemiyorum bakalım ne olacak. reglim de dün başladı gibi işte nazlana nazlana sen de mi
yarın sabah gidicektin kuzu

Malesef canım, 1 yıldır boş boş uğraşınca umut kalmıyor :)

Çok daha uzun yıllar uğraşan, hatta çok daha büyük sıkıntılarla (hem kendinde, hem eşinde) hamile kalmayı bekleyen ve kucağına alan o kadar insan var ki.. Kendine haksızlık etme sadece. Bizim derdimiz kendine yüklenmen. Yoksa takılma, düşünme diyemem. Hepimiz deli gibi okuyoruz, araştırıyoruz her şeyi. Bazen saçma sapan komik şeylere o kadar kafa yoruyoruz ki.. Bunun beklentisindeyken düşünmemen takmaman imkansız zaten. Sadece kendine yüklenme be kuzum.. Her şey olması gereken zamanda oluyor. Umut kesmek yok, güzel düşünmeye hatta saçmalamaya devam
Hamile kaldım, bitti mi? İnan şu anda daha çok korkuyorum hayal kırıklığı yaşamaktan. En doğru zamanda, sağlıkla gelsin kuzular

Uyuyp uyanıyorum arada bakıyorum konuşamalara 36.4 e dustu ates agrımda baya azaldı üşüttüm heralde ya enfeksıyon olsa devam ederdi dimi.
canın geçmiş olsun umca varsa dayan bi
kaç gün günde 40 damla

Bilemedim ben sabah akşam bu konuyu düşündüğüm için çok uzak bir ihtimal gibi geliyor bu

Sagol canm o ne ki bilmiyorum hıc
bağışıklık güçlendirici canım yakında eczane varsa al orlardan ben ne zaman kırık hissetsem hemen alıyorum ni kaç gün iyi geliyo ağır grip olunca bi
işe yaramıyo ama öncesinde iyi toparlıyor

Bilemedim ben sabah akşam bu konuyu düşündüğüm için çok uzak bir ihtimal gibi geliyor bu
heh işte aynı benim demek istediğim yani nasıl oluyo bi anda simsek mi çakıyo ? ben deprem bile olurken evin içinde ki deprem bölgesindeydim ben evim ağır hasarlı tavan üzerime ufalanılerken inşallah bebek yoktur ona zarar gelir mi , varsa travma yaşar mı diye düşünmüş insanım .
daha fazla siddetini ve derecesini anlatamam heralde.

İşte ben de onu anlamaya çalışıyorum cidden bi şeyi bu kadar isterken nasıl düşünmeden durabilir insan insan tabiatına aykırı. Gün içinde hiç düşünmeden ilişki sırasında aklına gelir ne bilim sanırım benim her şeyden uzaklaşmaya ihtiyacım var

Ben de iyi ki hamile değilim diye düşünmüştüm tepeme alçılar düşerken

Fiom bizde başka engeller de var. Yani şartlanmasak da evet engellere rağmen olabilir (%1 morfoloji ya da azospermiyle doğal yoldan hamile kalanlar var)!ama bu önemli bir engel ve biz çeşitli sebeplerle bekleyemiyoruz. Onun çaresini arıyoruz, yan yollar bakıyoruz ama minseo 'ye çözdük sıkıntıyı dediler. Şimdi bana kızdı ama ben onun için söylüyorum, yine söylerim. Kaç tane doktor dedi ki evet bir sıkıntı oluşmuş ama tüplerden sıvı geçişi olmuş son görüntüde. Olmazsa da alternatiflerini yine önerdiler ama gerek bile kalmayacak belki hiç yani

Bi bakyım canım ezaneye olmadı hıc grip belirtimde yok ama üşüttm demekki korkum enfeksıyonsa busefer hamıle kalmamıda engellermi diye ama ateş baya düştü oyle olsa kotu olurdum dıyorum. Bıdaha hıc hastaneye gitmek istemiyorum ya
bağışıklık güçlendirici canım yakında eczane varsa al orlardan ben ne zaman kırık hissetsem hemen alıyorum ni kaç gün iyi geliyo ağır grip olunca bi
işe yaramıyo ama öncesinde iyi toparlıyor

Ben de iyi ki hamile değilim diye düşünmüştüm tepeme alçılar düşerken
Aydonno kızlar bu konuda ben sizin gibiyim. Bunca zaman planlanan bir şey nasıl bir anda insanın aklından çıkıverir pek idrak edemiyorum. Belki de mümkündür de bir o mertebeye erişememişizdir neblem başka bir boyut herhalde

Allahn öyle bir unuttuyor kı inan bana ben çok stresli bir insandım ama olay bizde bitiyor inanın. Ve o kadar unutmustum kı rglden sonra 8. gün yaptım ben test

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…