Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kızlar yarın 4te hesegeleniyorum
hemde bayılmadan
Hadi bahar kampanyasını şenlendir sen de. Güzel güzel sonuçlarla gel inşallah. Bu ay 5. kişi oldun galiba hsg'lenen
Hayırlısıyla inşallah. Daha düşük dozda bile oluştu yumurtan. Ya hiç yoksa diye düşüneceğine kendine bunu hatırlatsana. Hiç işe yaramadı değil o zaman da. Bu da daha çok yaramıştır diye düşün. Yumurtalarına inatçı diye diye inatçı etme onları da. Büyüdü işte. İnatçı olsa hiç büyümezdi di mi?
Başlamasın başlamasın. Benim gibi bir ödlek çekildiyse herkes çekilebilir. Tertemiz çıkar inşallah, şıp diye olup biter sen ne olduğunu anlamadan
Yaa çok sevindim hayırlı uğurlu olsun simdi igne ile yumurta büyütüp toplama yapılacak demi yumurta toplama sonra eşin sperm verecek laboratuvar da embriyo dollenecek demi süreç böyleydi galiba
Sağ ol :/ Evet, şimdilik iğnelerdeyim. Ötesini düşünmemeye çalışıyorum. Çarşamba sabah kontrol ve ona göre doz ayarlaması var sanırım
Sorgusuz olur mu çok güzel bir amacın var senin, inşallah hayırlısıyla da sonuçlanacak. Olumsuz kötü düşünüp bunları çağırma. Bazen polyannacılık ve olaylara toz pembe bakmak iyi gelir.
İnşallah. İğneyi yaptıktan sonra sinirlerim boşaldı ağladım biraz. Sonra bari çizgi film izleyelim dedim. Onu izlerken uyumuşum koltukta. Şimdi uyandım, zombi gibi oturuyorum

yildizsavascisi bak oku bunları

Hahhaha evet aynen o bendim günlerce beynimi şiyitti ama bak olacağı varsa yatma falan da hikayeymiş. Tabii benim döllenme başka gün de olmuş olabilir. Ama boşu boşuna o kadar gerdi beni
ahshhsjsjdn benim de aklıma bu olay geldi ya haberi alınca. Sırada ne var? İki gün sonra hcg tekrar mı? Yoksa direkt doktora mı gideceksin?

Evet bende kaçıncı sıradayım valla bu kampanyada maşallah çektirmeyen kalmadı gözü kararttım inşallah son açışım olur aşaki mahalleyiyetti yea

Kuzuu kötü bişi yapmıyorsun ki. Hormon da kötü bişi değil ki öyle her şey hormonlu diye diye hormona bakış açımız kötüleşti. Öyle düşünme. Tabi ki yan etkileri vs var ama zaten doğal olarak hamile kalsan da hormonal değişimler oluyor, onları da mı kabul etmeyelim. Ööyle sorgusuz boşuna da değil yani daha güzel ilerlesin süreç diye bir şey yapıyorsun. İnşallah güzel sonucunu da alacaksın. Zahmetli ve yorucu bir süreç her anlamda. Haklısın ama inşallah sonucu çok güzel bir heyecan olacak.
Sağol canm uyumusum kac saattir. 36.bucukla 37.4 arası dönuyor ateş biraz daha iyiyim 36 bucuk bile fazla gelıyor bana
Hayır olsun canım inşallah toparla bence @NealStreet in dediği gibi rapor neyin al gitme yarın dinlen bi izle kendini
Hahhaha evet aynen o bendim günlerce beynimi şiyitti ama bak olacağı varsa yatma falan da hikayeymiş. Tabii benim döllenme başka gün de olmuş olabilir. Ama boşu boşuna o kadar gerdi beni
Hahahah bak biz dedik sana tutacaksa onlardan da tutar önceki ilişkiler de sonrakiler de tutar diye. Bu sefer ben de koşa koşa gideyim wcye bakalom belki de keramet ondadır
Ya ben sana kıyamam. İnşallah bebişinle izleyeceksiniz o çizgi filmleri.

Evet bende kaçıncı sıradayım valla bu kampanyada maşallah çektirmeyen kalmadı gözü kararttım inşallah son açışım olur aşaki mahalleyiyetti yea
Benimki panayır yerine döndü. Herkese açıyorum. "Buyurmaz mısınız? Biraz da siz bakın? Aa ısrar ediyorum, lütfen buyrun" ve hala zangır zangır titriyorum her seferinde

Korkma güzel motive et güzel şeyler olur dilerim inşallah hakkında hayırlısı olsun adın gibi bu savaşı kazanasın

İnşallah öyle olur. Bakalım artık. Ya zaten kaygılar sağdan soldan geliyor. Bir de ailelerimiz de bilmiyor ya o da etkiliyor biraz galiba ama şu anda bilmemeleri daha iyi yine de
Ya ben sana kıyamam. İnşallah bebişinle izleyeceksiniz o çizgi filmleri.
Amin inşallah. Ben çok severim çizgi film izlemeyi. Corona yokken yeğenlerimle de izlerdim

Benimki panayır yerine döndü. Herkese açıyorum. "Buyurmaz mısınız? Biraz da siz bakın? Aa ısrar ediyorum, lütfen buyrun" ve hala zangır zangır titriyorum her seferinde
Rahat olan kasmayan var mı acaba doktor aşada kamerayı çalkatırırken En son gittiğim muayene de çatal vardı ama onu oturtmadı sedyeye yatıp kırdım dizimi çatal gibi çok ayrık tutamadım tabi işime geldi yarın hsg den ayrık bacaklıgene çıkarım artıkkaslarım kasmaktan kitleniyomuş bide öyle aman yarabbi

O kadar uzun sürmüyor ya. Ben de "dizlerim titriyor, çekimi engeller mi" diye sormuştum ahshhsbs Kadın dedi ki alete yasla, titremeyi önlemiş olursun

Canım hadi hayırlısı olsun uğur getirsin sana hsg insallah ben her gidişimde sedyede oluyorum vajinal muayeneyi çatala sadece smear aldırmak için çıktım. Sedyede de rahat oluyor yaNi çataldan daha rahat hissediyorum.

O kadar uzun sürmüyor ya. Ben de "dizlerim titriyor, çekimi engeller mi" diye sormuştum ahshhsbs Kadın dedi ki alete yasla, titremeyi önlemiş olursun
Ay benden de son 2 aydır vajina girişinden ses geliyor engel olunamayan bir ses adam tam çekerken o ses çıkıyormuş bideallahım iyice saçmalamaya başladım stresten.. Filmden önce ilişki yasağı var peki filmden sonra birkaç gün yine yasak mı acaba? Bir de sen filmden sonra ilaç kullandın mı fitil vs kullananlar olmuş heralde ?

İnşallah kuzum çok sağol senin kist gitti ne güzel maşallah benim ki daha da büyümüş onun sıkıntısı da var içimde o olmasaydı filmi çektirip bidaha salacaktım herşeyi. Nasıl küçülen kist büyümüş hiç anlamadım. Artık çatal sedye farketmez işimiz rast gitsin de

Bahar kampanyasi ile hepimiz şöyle hamile kalalım da yaza direk muhabbet konularımız bebek için alınacaklar ve hamileliğin nasil geçtiği olsun

ahshsh getirme aklına öyle şeyler. Çıkmaz ses falan. Kocamaaaan açıyorlar bence orayı aletle. Gördüğümden değil de tahminim o yönde. Filmden sonra ilişki için bir şey demediler galiba ama ben üç gün bekledim. Antibiyotik kullandım o üç gün. Çekildiğim yerde gerek yok dediler ama hemen kendi doktorumu aradım, kızlar sor dedi diye. O da "vermeleri lazımdı gel ben yazayım" dedi. Öyle kullandım ilaç işte

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaaa varya o sesi çok iyi biliyom :))))) saçmaladığını düşünmek isterdim :))) bunu bir yaşayan bir yaşamayan bilir

Hmmm, benim çekileceğim yer de görüntüleme merkezi muhtemelen vermez doktoru ararım bende. Kocaman açtıkları alete kadar dayanırım da ince uzun şeyi ittirince içimi acıtırsa orayı inletirim galiba eşime soruyorum sence dayanır mıyım anestezisiz 'sen bilirsin, bence dayanırsın ya' diyo sana giren çıkan yok tabi dedim. Of neyse bakalım geçecek öyle böyle.. Allah dert çektirmesin hsg çekilir beya

Oh be sonunda biri çıktı o sesi bilen yaşayan bunun için de ayrıyetten muayeneye gidicem ama hele şunları halledeyim
Yok be ne muayenesi o bizim onunla aramızda olan birşey ayy ben onu birde ilişki ortasında yaşadım yaaa dedim bu neydi şimdi herkes o an olmamış gibi davranmaya devam etti ben ise açıklama yapmak zorundayım çünkü yanlış anlaşılmak istemiyordum offf neyse netten yazdım kendimde ne olduğunun farkında değilm nasıl açıklayabilirdim bunu açtım okudum bak böyle böyle yoksam yanlış anlaşılma kurbanı olacaktım ilişki de bu yapılmaz ki derdi içinden bana diyemez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…