Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Suan memlekette değilim ama evde Adana'dan aldığım salgamim var göndereyim hemen vallahi özelden adresini yaz kuzummm😍😍 teyzesinin kuzusu annesine şalgam da istetirmisssss :KK6:
Sanada göndereyim kuzumm ankaralardan adana salgami 🥰
Ay alemsin kuzum güldürdün beni 😅😅😅 çok tatlısın 💜 ama kargoya sıvı kabul etmiyorlar uğraşmanı istemem ben burda alır içerim canımsın 🥰💜

Henüz erken bence 11 gün varsa yumurtlama daha yeni olmuş demek ki, yumurtlama döneminde de hassasiyet olabilir. Takip edin bakalım artacak mı :)

Canım ateş çok önemli gebelikte aman diyim şimdi sonradan okudum ilaç vermiş hemencecik kullan toparla inşallah. Doktora gitmesen de sorman çok iyi olmuş ihmal etmemek lazım Vücut bir müdahale yaşadı sonuçta ona da tepki veriyor olabilir. Bir de sizin gelin gelince bir süre görüşme onla aman diyim 🙈

Geçmiş olsun kaybınız için çok üzgünüm. Sebebi belli mi kayıplarınızın? Genetik pıhtılaşma testleriniz yapıldı mı eğer pıhtılaşma eğilimi varsa gebelik öncesi ve gebelik sırasında kan sulandırıcı kullanmanız gerekiyor görünce sorayım dedim bu nedenle..

Hahaha benim her zamanki halimm 🙈🙈

Yarın ya da öbür gün pik olur gibi.

Çoook sevindim. Sizi hiç tanımıyorum ama aklımdaydınız. Çok şükür. Bir an önce iyileşin İnşallah hemen ilaçlar iyi gelsin 🙏

Hah sevindim ilaçlara en azından hemen düşer ilaçlarla umarım. Malesef bizde çoğunlukla aynı evin içinde vaka varsa bile diğer kişi belirti göstermeden test yapmıyorlar ve bu kişiler de toplu taşımaya vs binmeye devam ediyor :KK43:

Yarın ya da öbür gün olur bence 😊

Aman siz dönünce uzak durun kendisinden bir süre gerçekten 😔

Ayy valla stres altında yaşıyoruz gerçekten çok sinir bozucu aman siz yine dikkat edin bebiş gelir diye iki kat dikkat etmek lazım 😔

Ah kıyamam çok şükür hiçbişi çıkmadı, sımsıkı sarılın evladınıza güzel vakit geçirin Allah bağışlasın 🙏

Dalgalanmalar olabiliyor ay içinde bence o küçük dalgalanmalardan gibi

Hahaha bugün de erkenden sızmazsam devam edicem 🤣

Aylar sonra 1 2 saatliğine üniversiteye gittim işe, ayy baya yorulmuşum 🙈 senin nasıldı?

Kuzu tekrar yumurtlama olabilir mi? Ya da belki bu asıl yumurtlamadan? Macun hormonlarda dönemsel yükselmelere neden olmuş olabilir belki? Tabi gebelik belirtisi de olabilir ama temkinli yaklaşmak lazım sen bugünü yine de değerlendir bence 😊

Ay ben şok 😱😱🙈🙈

Canım bata da az kalmış yani bu baya gebelik belirtisi gibi de duruyor @melinda- nın dediği gibi. Negatif çıkarsa üzülme çğnkğ daha gününe var. Ama pozitifse pozitiftir bence 🙈

Ay hadi bakalım inşallah 🥰🥰
Çok çok tsk ederim canim inslh sağlığıma kavusucam allahın izniyle

İyi akşamlar kızlar 🙋🏻‍♀️ Ovulasyon testlerim böyle çıkıyor sizce birden mi koyulaşma olur ?yumurtlama olmucak mı diye endişe ediyorum 😔

Eklentiler

• 64DE6724-1A5E-4FF9-B58C-293A8F709ED3.jpeg
    64DE6724-1A5E-4FF9-B58C-293A8F709ED3.jpeg
    198,4 KB · Görüntüleme: 29
X