Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Tek başına mısın kuzum annenler falan uzak mı
Yok canım, hem aile apartmanında oturuyorum, hem de annemler üst sokakta oturuyor. Eşim yeni geldi eve, ayda on gün geliyor, o da yumurtlama haftasına denk gelmiyor. İzni aynı günlere denk gelebiliyor extrem birşey olmazsa. Ona gıcık oldum bu hafta da.
Daha doğrusu evde olunca her şeye sinirim bozuluyor çünkü çıkıp kafamı dağıtamıyorum. Normalde nisan ayından başlar aralık ayına kadar gezerdim her sene, kapadokya, edirne, konya,bursa,ankara aklına gelen hemen hemen bütün şehirler, kültürel geziler vs.
Bu yıl kafamı dağıtacak bir aktivitem yok, hep aynı yüzler, maalesef pandemiden dolayı çalışamıyorum da. Öyle işte.

Yaa öyle çok düzensiz oluyor kuzu haklısın bi de alıştığın bi rutin olunca bu korona hepimizi eve tıktı

tüm testlere bakıldı hepsi temiz çıktı. Sağlıklı gebeliğimin tutmasını bekliyorum şimdi hayırlısı inşallah rabbim isteyen herkese nasip etsin

Yaa öyle çok düzensiz oluyor kuzu haklısın bi de alıştığın bi rutin olunca bu korona hepimizi eve tıktı
Öyle bir zamanda geliyor ki, yumurtlama haftam bitmiş, hamilelik ihtimali dipte. O yüzden artık düşünmüyorum bu konuyu. Başlığa sizi özledim de geldim. :) Napıyolar bakim diye.

Kızlar bişi sorucam. Düsük yaptiktan sonra beta hcg nasil dusuyor yavas yavas mi? Ben en son 4 gun once kan vermistim ve 70 cikmisti. Dün evde dusuk yaptim. Bugun betam 300 cikti bu normal mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…