Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
sey yap ya kalp
şeklinde kutuya bebek ayakkabısı poz gebelik testi emzik koy bence çok ilginç içine de bebeğin ağzından not yaz mesela babacım memeler artık benim diye. bence alışılmışın çok dışında bak bu ara bi pinterestte falan istersen 😁
Ben kendim inanmıcağım için kocama da söylemicem sanırım. O bana söyler gibime geliyor hamilesin diye 😂😂😂

kaçırdım test yaptın mı :KK43: ben de bu ay femaradan gol yedim, femarazedeler 😩
Yaptım da tatlım 11.gündü. Umut fakirin ekmeği ☺️ yarın da yapıcam bakalım kısmet.. Ya var bi sorun belli ki artık ona odaklanıcam. Bütün tahlil ve tetkikleri yaptırıcam. Benim doktor biraz fazla rahat

sey yap ya kalp
şeklinde kutuya bebek ayakkabısı poz gebelik testi emzik koy bence çok ilginç içine de bebeğin ağzından not yaz mesela babacım memeler artık benim diye. bence alışılmışın çok dışında bak bu ara bi pinterestte falan istersen 😁
Bu çok yaratıcı evet ama daha daha da sürpriz olmalı. Öyle bir sürpriz olmalı ki hamile kaldığıma çok ama çok şaşırmalı. İyi düşün bak, PLANSIZ GEBELİK

Bu çok yaratıcı evet ama daha daha da sürpriz olmalı. Öyle bir sürpriz olmalı ki hamile kaldığıma çok ama çok şaşırmalı. İyi düşün bak, PLANSIZ GEBELİK
bir anlık dalgınlıkla olan bişiy giibi
mi? biri geçen bunu söyle yzmış benim iznim olmadan o işi halledip bana kızımı verdi kocacığım iyiki de yapmş tarzı bişiy. sizde de mi o şekil
olucak ?

Du bakalım ne çıkacak ona göre... Bizi de haberdar et. Bakarsın sürpriz bir civciv çıkar 🐣
Olmayacağı düşüncesine alıştırdım kendimi bu ay. Kısmet bakalım.. Etmem mi kuzum yaa haber vereceğim tek yer burası zaten ☺️ olsa da söylemicem eşime, olmasa da. Test yaptığımı söylemiyorum artık

Yaptım da tatlım 11.gündü. Umut fakirin ekmeği ☺️ yarın da yapıcam bakalım kısmet.. Ya var bi sorun belli ki artık ona odaklanıcam. Bütün tahlil ve tetkikleri yaptırıcam. Benim doktor biraz fazla rahat
erken yapmışsın ama yahu hoş ben de bir hafta kala başladım yapmaya. 😶 çünkü
yumurtlama bilinoysa varsa çıkıyor bi
şekilde. inşallah yarın güzel haberler gelir. bizimki de çok rahat ama ben hiç mi
hiç değilim 🙇🏻‍♀️

bir anlık dalgınlıkla olan bişiy giibi
mi? biri geçen bunu söyle yzmış benim iznim olmadan o işi halledip bana kızımı verdi kocacığım iyiki de yapmş tarzı bişiy. sizde de mi o şekil
olucak ?
Bu pek dalgınlığa benzemiyy fio 🧐
Yeni bir Maltepe Köprüsü vakası mı acaba 🤔

Bu pek dalgınlığa benzemiyy fio 🧐
Yeni bir Maltepe Köprüsü vakası mı acaba 🤔
evet yeni bir vaka olası,
öyle yazmış kadın gördüm. işte demek ki öyle davraınca kolay oluyo belki de. sen de öyle dersin nasıl oldu anlamadık kocacığım meyvemizi içime ekmiş dersin 🤢😁

evet yeni bir vaka olası,
öyle yazmış kadın gördüm. işte demek ki öyle davraınca kolay oluyo belki de. sen de öyle dersin nasıl oldu anlamadık kocacığım meyvemizi içime ekmiş dersin 🤢😁
Şeyde, mmm, tüp bebek merkezinde. Bir de şey, mmm, meyve dışarda tohumlandı, doktor bey öyle ekti içime. Ekmiş, ekmiş.

genetiği incelenmiş ithal tohum aldık dicen hiç
ık mık etmicen 😁
İthal de değil de şimdi sen de mevzuları çarpıtma ama aaaa 🤣 Her şeyinden emin olmak istedik biz. Kontrolü elden bırakmamayı seçen bir çiftiz. Kendi rızamızla bu yolu seçtik. Doğal yoldan çocuk sahibi olmamız gayet tabii mümkündü ve fakat biz burada beklenmedik sürprizlerle karşılaşmak istemedik. Süreci gün gün takip etmek istedik

İthal de değil de şimdi sen de mevzuları çarpıtma ama aaaa 🤣 Her şeyinden emin olmak istedik biz. Kontrolü elden bırakmamayı seçen bir çiftiz. Kendi rızamızla bu yolu seçtik. Doğal yoldan çocuk sahibi olmamız gayet tabii mümkündü ve fakat biz burada beklenmedik sürprizlerle karşılaşmak istemedik. Süreci gün gün takip etmek istedik
sahaja bu çok iyimiş bak bunu yazdım , bizim kontrolümğz dışında gelişen her türlü olay ve olgudan endişe ediyor şüpheci yaklaşımımızın benliğimizi ve ilişkimizi daha fazla derinden yaralamaması adına tüplü dalışa geçiyoruz ilg duyurulur

Mesajın başından sonuna kadar kahkaha attım uzay karnım ağrıdı ahahhsjshshhshdjd
Aggsgs her türlü hizmetimiz pakete dahil efenim. minseo minseo de gitsin konuşanlarda iki gülmek için gidip bir sürü hesap açsın yan yollarla Acun'u dolandırsın 🙄 halbuki burda sen bir ben iki birsürü komedyenimiz mevcut. Zaten grubun yaşantıları da trajikomik. Her türlü olay var yani başka yerde aramaya gerek yok 🙄
düşünsene embriyolog spermi inceleyen arkadaşın. sey diyosun hacı yapma be yuvarla 100 milyona , olm ya hız çok düşük 3-5 de senden olsun 😁 ya bu morfoloji de nemiş yaz geç bro 50 yaz geç ya ahahaha
Hahaha bu şey gibi bizim covid tablosunda şehirler kırmızı gözükmesin diye sayıları değiştireceklermiş artık 100 kişi değil 200 kişi olunca kırmızı olsun. Böyle çok kırmızı gözüküyor ya olmadı böyle 🙈
Bu ne oluyor admin hanım? "Son noktayı ben koyarım" gibi bişi falan mı?

Aggsgs her türlü hizmetimiz pakete dahil efenim. minseo minseo de gitsin konuşanlarda iki gülmek için gidip bir sürü hesap açsın yan yollarla Acun'u dolandırsın 🙄 halbuki burda sen bir ben iki birsürü komedyenimiz mevcut. Zaten grubun yaşantıları da trajikomik. Her türlü olay var yani başka yerde aramaya gerek yok 🙄
Arasın ya bakalım aradığını bulacak mı yoksa kürkçü dükkanına mı dönecek???
Hahaha bu şey gibi bizim covid tablosunda şehirler kırmızı gözükmesin diye sayıları değiştireceklermiş artık 100 kişi değil 200 kişi olunca kırmızı olsun. Böyle çok kırmızı gözüküyor ya olmadı böyle 🙈
Bunu yeni duyyorum 😮
Bu ne oluyor admin hanım? "Son noktayı ben koyarım" gibi bişi falan mı?
O benim de dikkatimi çekti. Şikayet et butonuna basmamak için zor tuttum kendimi

X