Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
U Uzaygemisi35 kuzı senn hsg raporunda retrovert uterus olduğun yazıyo muydu ?
Yok canım yazmıyor o. Ultrasonda görüyorlar zaten. Hsgde rahmin içi ve tüplerin içi gözüktüğü için rahmin ne yöne baktığı kısmıyla ilgilendiklerini sanmıyorum. Benimki böyleymiş

Eklentiler

• IMG_20210323_220413_N~2.jpg
    51,9 KB · Görüntüleme: 36
ah işte bunlar çok önemli sorular bence uzaycım almoştır not kenara kesin. ben bonus saç çok seviyorum kendim düz saçlıyım ben bonus peruğu aliyim o zaman hazırda dursun
Misal ben çakma sarışınım, ama 3-4 yıldır sarışınım yani. Bence çocuğum kesin sarışın olcak benim gözler de mavi, tam zengin çocuğu tipli doğurcam peruk, lens falan bunlar çok güzel fikir

Yok canım yazmıyor o. Ultrasonda görüyorlar zaten. Hsgde rahmin içi ve tüplerin içi gözüktüğü için rahmin ne yöne baktığı kısmıyla ilgilendiklerini sanmıyorum. Benimki böyleymiş
tamam canım benimkine de yzmamışlar da acaba dedim unutmasınlar mı takılırım ben ahahah:)

oy maşalla mis gibi diyo dağıldı diyo yol boş ak gitttt diyo

Afsfsggs kızlar yetişemiyorum ya salın beni bilim yapçam ben hallam yareppim sizle yazışırken kaç saat geçmiş oturduğum koltukta kalakaldım ya oha bırakamadım telefonu çok konuşmayın bakayım hadi.

Canım fiona13 cım ben araştırdım renkli gözlü koca buldum. mell_in_shell in dediği gibi çekinik olmasın diye kendim de lens takacağım münasabette bulunurken saçlarımı da fönleyip öyle şaapayım diyorum. Ben bonus kafaydım ufakken. Zor oluyor tarak görünce kaçıyordum onun da zorluğu var yani peruk takmadan iyi düşün tarakla çocuğun peşinden koşmak istemezsen

oooo o zaman sende tutarsa bu ona göre davranırız biz de ay nedense senden kız vibeı aldım, bence sarısın miniş bilmiş bıdık bıdık bir kız çocuğu gelicek gibi

ahahah ya ben de öyle bi de gülüyom deli gibi eşim napıo bu deeeyyyişik dercesine bakıyo ahah ben de bırakıyorum yea sen bilim yap ben de nekfiliiişş

canım ben bonuslara ve çekik gözlere karşı azcık yükseliyorum bebemin de öyle olması için takacaz mecbur sen de lensini ihmal etme ki kombo olsun

Afsfsggs kızlar yetişemiyorum ya salın beni bilim yapçam ben hallam yareppim sizle yazışırken kaç saat geçmiş oturduğum koltukta kalakaldım ya oha bırakamadım telefonu çok konuşmayın bakayım hadi.

oooo o zaman sende tutarsa bu ona göre davranırız biz de ay nedense senden kız vibeı aldım, bence sarısın miniş bilmiş bıdık bıdık bir kız çocuğu gelicek gibi
Ayy inşallah canım, ağzın bak yesinn ben de çok istiyorum bi kızım olsun ve anasına benzesin inşallah Cumartesi bi ihtimal öğrencez

Ayy inşallah canım, ağzın bak yesinn ben de çok istiyorum bi kızım olsun ve anasına benzesin inşallah Cumartesi bi ihtimal öğrencez
yaa az kalmışş hadi bakalım sağlıka gelsin miniş gönlünüzden geçen olsun

ama ben arkadaşlarımda bi kişi dışında cinsiyet tutturamamıştım

tamam canım benimkine de yzmamışlar da acaba dedim unutmasınlar mı takılırım ben ahahah:)

oy maşalla mis gibi diyo dağıldı diyo yol boş ak gitttt diyo
Hahaha ben de orda onların görmediği bir kitle görmüştüm hatırlarsan o başka yav kaçırmadılar gözden yani şöyle düşün orda leğen kemiğimiz falan da var hiç onla ilgili bir şey yazıyorlar mı hayır sorgulama onu da sorgulama diyor diyor da işte benim yumurtalarım çok seçici çıktı beğenip de spermi kabul edemedi
Kızlar benimki plansız gebelik olacağı için hiçbir fikrim yok. Kocama nasıl bir sürpriz hazırlayabilirim hamilelik haberini vermek için? Aklıma bu geldi ama olur mu sizce?
Eki Görüntüle 2808137
Canım çok mantıklı şappadanak yaparsın hemencecik milföyle. Milföy önemli. Bence ne yap biliyor musun kimse yapmamıştır çok yaratıcı olur. Önce gebelik testi yap idrarda. Sonra o kaset testi kurabiye veya poğaça hamurunun içine koy. Eşin onubhart diye ısırırken dişine sert bişi gelsin bu ne aaa falan derken gebelik testini görsün. Bence harika sürpriz. Yapmak isterseniz patentini alırım.
Öyle valla beni de wp gruplarındayım sanıyor hep burdayım napıyonuz siz burda diyor işte herkes doktorlarından öğrendiklerini aktarıyor bilgi paylaşımı fln yapıyoruz diyorum. O sırada ekranda İbrahim Tatlıses videoları pınar altup röportajı falan

Bence de çok güzeller. Ben de azcık çekik gözlüyüm. İnşallah beğendiğimiz özelliklerimizi alır veletler
Yaaa çok heyecanlııı hadi inşallah öğrenirsiniz bize de yaz hemennn
ahahah sus bi topikte kızn eşinin spermiyogram sonucunu elle yazmışlardı kıllatmıştım kızı neden bele acaba niye acaba ya diye diye
Afsfsg milleti de delirttin. Biz kendi kendimize burda deliriyorduk ne güzel.

Kızlar benimki plansız gebelik olacağı için hiçbir fikrim yok. Kocama nasıl bir sürpriz hazırlayabilirim hamilelik haberini vermek için? Aklıma bu geldi ama olur mu sizce?
Eki Görüntüle 2808137
Hitchcock görse bunları çektiği tüm korku filmleri için diz çöküp tövbe ister

Mesajın başından sonuna kadar kahkaha attım uzay karnım ağrıdı ahahhsjshshhshdjd

düşünsene embriyolog spermi inceleyen arkadaşın. sey diyosun hacı yapma be yuvarla 100 milyona , olm ya hız çok düşük 3-5 de senden olsun ya bu morfoloji de nemiş yaz geç bro 50 yaz geç ya ahahaha

Eki Görüntüle 2808137
sey yap ya kalp
şeklinde kutuya bebek ayakkabısı poz gebelik testi emzik koy bence çok ilginç içine de bebeğin ağzından not yaz mesela babacım memeler artık benim diye. bence alışılmışın çok dışında bak bu ara bi pinterestte falan istersen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…