Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Bundan o kadar eminim ki ya inşallah bir şey çıkmaz zaten duamız o ama daha o dakika kendine başka sorun aramaya başlayacak
İşin şakası tabi ben öylesine paylaştım tatlım her zaman umut var Allah gönlünüze göre versin
Herkesin içine burç yüzünden kurt düşür, sonra "işin şakası" de kenara çekil cık cık cık aaghssggsg

kızlar ben bır tek ona dıkkat edemyorum ya . ben foşur foşur yıkıyorum su bile bozuyomu cıdden. e nolcak . al buna stres yaparım işte. su genıtal bolge temızleyıcelrınden mı alaym ozman bnde
Valla ben vazgeçmem temizleyicimden. Anacım nasıl temizlicez başka öyle sade suyla da içim rahat etmez benim. Atıyorum reglin bitti, ne kadar titiz davransan da afedersiniz de kokar yani. Koku da suyla geçmez. Ben foşur foşur köpürte köpürte her yerimi yıkamazsam temiz hissetmem ki kendimi

pH'ı falan da bozuyor florayı da ya riske atmamak lazım. Nabalım biz mi kurduk vücudumuzda bu düzeni. Ben suyla temizlendiğine çoktan ikna ettim kendimi. İçine zaten hiçbir şekilde bir şeyle müdahale etmiyorum da dışına da etmiyorum artık korkudan. Kaşıntı ve yeşil akıntı bir türlü geçmeyince bir ara, haftada birkaç kez orayı ıslatıp peçeteye az elma sirkesi döküp yüzeysel silmişliğim var. Onda bile ödüm patlıyordu. Bir daha yapmam herhal

Bu gözler daha neler okuyacak kanlı idrar sakın bileklerinizi kesmeyin ha

Eklentiler

• Screenshot_20210319_190821_com.android.chrome.jpg
    81,1 KB · Görüntüleme: 33
  • Screenshot_20210319_190752_com.android.chrome.jpg
    71,2 KB · Görüntüleme: 35
Canım aslında koku bile o bölgenin phı bozulunca oluyor biliyor musun? Sade suyla ben ikna oluyorum mecbur yani riske atmaktansa. En temizi sık duş almak zaten. Sık ped değiştirmek o süreçte de. Hatta ped olmazsa da havayla temas etmeyince hiç koku olmuyor tampon falan kullanınca. Ben de dışını falan temizliyorum ama öyle hiç içeriye değmemeye çalışıyorum valla. Koksa da o ph sağlıklı olsa da doğal temiz bir koku olur. Kötü kokma sebebi zaten bakteriler
Ben de ikna oldum artık

Bunun geçen de muhabbeti döndü değil mi ya? Başlık mı açmışlardı hatta? Yakında eve lab kurar bunlar ha

Fotoğraf atan bile vardı burda daha önce konuşmuştuk

Elf gözlerim neler görüyor ben şok
Ayy ben kaçırmışım demek ki ilk defa duydum böyle bişey, ben şok biz iğne batırmayı beceremiyoruz, değil ki kanatıcaz. bayılırım ben oracıkta allama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…