Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Ayy ben kaçırmışım demek ki ilk defa duydum böyle bişey, ben şok biz iğne batırmayı beceremiyoruz, değil ki kanatıcaz. bayılırım ben oracıkta allama
Nefesleri tutun. Kendine iğne batıramama rezaletini en üst seviyede benim tecrübemle göreceksiniz Bunlara meşaz mı atsam gelip onlar yapsın iğnelerimi

Ohoooooooooo ne zaman alacaksın?
Bak daha bir sürü işimiz gücümüz var
Eki Görüntüle 2804938
Ahhaha bugun burdaki doktorumla gorusmem vardi onu bekliyodum canim.
Bugun komple doktor gunuydu benim icin.
Tutturdu kadin nakil yapin diye istemiyorum abi ben ultrason icin odaya gittigimde esime demis ikna edin onu nakil yapsin, yazik diye

Kizlarrr bombasınız yaa gülmekten okuyamıyorum mesajlarınızı bilhassa @NealStreet arkadasim öldürüyorsun beni haftalık 30 saat dersin üstüne sizin yüzlerce mesajı okuyorum anca yetisiyorum bir de minseo cim sagolsun polis eşi tarafından aldatılan bir kadının sayfasını paylaşmış son iki saattir ona takıldım baş edemedim sadece konu sahibinin yazdıklarını okudum ordan kocası karşı komşunun kardeşiyle aldatan arkadaşın konusuna sicradim nasil olduysa ben de anlamadim çıkamadım içinden nasıl bir batağa düştüm yarebbim bu arada az önce bir mesaj okudum kova ve oğlaklar hamile kalabilirmis ben de kovayim ama umutsuz vakayım adete 10 gün kala basladi korunmasız ilişkiler gerci belli de olmaz adetim gecen ay da gününde gelmedi 4 gün geç geldi yine öyle olursa yumurtlama gününü bile yakalamış olabiliriz

Son düzenleme:
Ya bu nasıl bir grup, ben bir şeyler yazacak oluyorum ama bi bakmışım sayfalarca yazıyı okuyup çıkmışım anca vaktim yetiyor çünkü helal olsun vallahi
Vallahi bu ben bir haftadır buraya biseyler yazacam girip bütün yazılanları okuyorum yazmaya mecalim kalmadan bi bakmisim çıkmışım bile bi de bazı mesajlara istemsizce kahkaha atıyorum benim adam bana bakıyor deliymisim gibi

Tutturdu kadin nakil yapin diye istemiyorum abi ben ultrason icin odaya gittigimde esime demis ikna edin onu nakil yapsin, yazik diye
Gelcem doktorunla ben konuşacağım, diplomatik kriz çıkacak, o olacak. Deli mi ne "Benim kendi yumurtam da var. Siz tenezzül edip alsaydınız belki şimdi hamileydim" deseydin geri dönüp.
Tükür yüzlerine gel bacım biz burda yaptırcaz kendi yumurtamızla inşallah

Heh ipek_annesi gör bak nelere sebep oldun

Parayı mı yetiştiremedin haa onlar parayı istemiyordu dimi. Bunlar da "makas kesmiyor" gibi "yazıcı bozulmuş" falan yapmasınlar sonradan
Biz yazarız aslında ha.

Kadınlar Kulübü Tüp Bebek Merkezi antetli kağıt. Kaşe minseo 'de, o halleder. İmzayı da sen attın mı uzaycım Cartedor yarın akşam burda

Kız nakil nasıl oluyo başkasının yumurtasını mı alıyorsun?
Hahahaha ben de senin mesajı okurken güldüm ay onu ben gözlerim kanayan kadar okudum ya şok şok

Aaa manyak mı ne. Kendi derdi var bence onun. Saçını başını yolası geliyor insanın. @NealStreet in dediği gibi o yumurtayı toplasalardı belki hamileydin. Hayret bişi ya. Değiştiremiyor musun bu kadını sen?
Canım özlüyoruz valla arada ses et aynen bu kız beni de koparıyor minseo acaba topiği aktif tutsun diye adam tuttu da para mı veriyor diye düşünüyorum @NealStreet. çık çık oralarda o topiklerde ortalık çok karışık gel sen mis gibi herkes gün sayıyor burda birileri bir şeylere. İnşallah hayırlısı olsun canım kısmet tabi
Valla ya aynen böyle desin. Bence de.
Hepiniz gelin hadi kayinvalidem ile çay içelim koşun
Hahaha kalsın canım herkesin kayınvalidesi kendine aşırı doz kayınvalide herkese zarar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…