Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kızlar selam,
herkes inşallah bebğine sağlıklı bir şekilde kavuşur. ben bir dış gebelik ve geçen sene bir kimysal geçirdim ondan sonra da bıraktım bu pandemi davalarından dolayı ama artık yaşta gelmişken tekrardan başladık ve 2 aydır deniyoruz henüz gelen giden yok. size sorum şu olacak geçen sene 2 ay muayane eden doktorum çikolata kistimi görmedi ama hamile kalacağım ay gördü çikolata kistin var biliyorsun di mi dedi ben şoka girdim çünkü bundan önce defelarca beni muayane etmişti. neyse ben ona rağmen gebe kaldım ama kimyasalla sonuçlandı ve ben o günden sonra o doktora gitmemeye karar verdim. şimdi asıl sorum şu istanbulda olup anadolu yakasında kadın doğum doktorundan memnun olan arkadaşlarım varsa bana yazbailirler mi? özellike bu çikolata kisti ne alemde önce ona baktırmak istiyorum.şimdiden herkese çok teşekkür ederimm:)
Bunu şimdi gördüm. Trafiği ve yolu her türlü göze alırım dersen benim bir yıl arayla iki dermoid kistimi laparoskopiyle alan, Zeynep Kamil Kadın Doğum'un eski başhekimi Sadiye Eren var. Kavacık'ta özel bir hastanede çalışıyor. Bir araştır istersen. Ben yoldan dolayı bırakmak zorunda kaldım ama uzun süre onun takibinde kaldım. Çok memnundum

Bunu şimdi gördüm. Trafiği ve yolu her türlü göze alırım dersen benim bir yıl arayla iki dermoid kistimi laparoskopiyle alan, Zeynep Kamil Kadın Doğum'un eski başhekimi Sadiye Eren var. Kavacık'ta özel bir hastanede çalışıyor. Bir araştır istersen. Ben yoldan dolayı bırakmak zorunda kaldım ama uzun süre onun takibinde kaldım. Çok memnundum
alırım canım yeter ki iyi olsun doktorum çünkü bana çikolata kisti var dediler bi anda bu zamana kadar olmayan şey bir anda çıktı ve o zamanlar yumurta takibi yaptırdığım halde görülmedi. şu anda var mı yok mu ne durumda ona bakmam ve kafamda ki bu sorunu atmam lazım ondan sonra da yoluma bakmam lazım.

Benim o taraflarda önerebileceğim yok maalesef :KK43: sleepy05 sleepy05 'nin doktoru Maltepe'de. O memnundu sanki

anadolu yakasında olması yeterli canım eğer anadolu yakasındaysa önereceğin doktorlar. konum çok öenmli değil giderim bi şekilde:)
Benimki pendik medicalparkta ama tüp bebek doktoruna gidiyorum. Allianz tamamlayıcı için burdaki doktorlar çok yardımcı oluyor baya şeyi karşılıyor sigorta.

Canım sana gebze uzak kalabilir o halde, sana yakın yeditepe unv. hastanesi de olabilir
ozmut ozmut maltepe üniversitesi hastanesi erdin ilter hoca. profosor oldu sanırım arkadasımın doktoru eğer sıkıntılı bı durumun varsa ona gıdebılırsın muanesi 300 e yakın ama duydugum kadarıyla. ama baska doktorda var orda

kızlar maltepe tarafındaki önerilerinize bende açığım.
buarada ozmut ozmut bana maltepe ersoy hastanesi jülide hocayı önermişlerdi. ben gıtmedım bu ay doktora ama gelecek ay ona gidebilirim
aa tamam canım bu doktorda aklımda olsun o zaman ben önce bir normal muayane gibi gidip sonra sorunlarımı anlatıcam ona göre adetli vs gel test yapalım derse öyle giderim yeniden çünkü bu ay adetim yeni bitti

ozmut ozmut maltepe üniversitesi hastanesi erdin ilter hoca. profosor oldu sanırım arkadasımın doktoru eğer sıkıntılı bı durumun varsa ona gıdebılırsın muanesi 300 e yakın ama duydugum kadarıyla. ama baska doktorda var orda
hmm tamam canım valla artık o ücret aşamasını geçtim bi konyrol için gidip deneyeceğim hangisi aklıma yatarsa ona göre devam edeceğim. yeter ki iyi olsun diyorum artık

hmm tamam canım valla artık o ücret aşamasını geçtim bi konyrol için gidip deneyeceğim hangisi aklıma yatarsa ona göre devam edeceğim. yeter ki iyi olsun diyorum artık
Yeditepe de de tüp bebek merkezi var, ayrıca orda gazi bey olabilir.Birde orda cem bey vardı oda acibademe geçti yine tüp bebek merkezinin başina

Yeditepe de de tüp bebek merkezi var, ayrıca orda gazi bey olabilir.Birde orda cem bey vardı oda acibademe geçti yine tüp bebek merkezinin başina
Tamam canım çok teşekkürler bir arkadaşımda yazmış memorial da cem demirel diye memnun kalmışlar ona da bakıcam tüp bebek için okuyan arkadaşlara da fikir olsun

X